Nur Bozar Her Şey Dahil’e konuk oldu

Bu Tarz Nur Bozar

Bu Tarz Nur Bozar

Show Tv de Her Şey Dahil programının bu günkü konuğu Nur Bozar oldu. Bu Tarz Benim Yarışmasının başarılı yarışmacısı Nur Bozar Her Şey Dahil programında yarışmada yaşanan kavgaları anlattı. Özellikle Gizem’le beraber çekilmiş öz çekim resmin sosyal medyada yayınlanması için “ben o resmin çekildiğinin farkında bile değildim” dedi.  Canlı yayında yaşanan gerçekleri açıklıkla anlatan Nur Bozar sosyal medyada ki iki yüz bin takipçisi için “doğal yollarla takipçi sayım arttı” dedi. Ayrıca, takipçi sayısını parayla artılıyabiliyormuş gibi konuşmalara karşılık ” ben öyle bir şey yapmadım, ayrıca 14.000 yorum yapılmış, ben ayrı ayrı hesap açıp bu kadar yorumu nasıl yapabilirim” diyerek o konuya da açıklık getirdi. Her Şey Dahil programındaki izleyicilerden birisi “daha önce kliplerde oynamışınız ama sizi pek kimse tanımıyor” sözleriyle Nur’a şimdiki durumunu sordu. Nur Bozar  ise ” ben oyunculuk yaptım, klipte oynadım ama, beni insanlar Bu Tarz Benim yarışmasıyla tanıdı.

Ayrıca  Ayşegül Melisa Doğan ile aralarında yaşanan tatsız kavgalar içinse ” Yarışmanın ilk başında 13 yarışmacıyla çok kalabalık bir ortamda bulunuyorken valizimin üstüne çay bardağı koymuşlardı, bende bu bardağı buraya kim koydu”   dedim. Bütün kıyafetlerin bulunduğu valizin üstüne böyle bir şeyin konmaması gerektiğini belirten Nur ” o günden bu yana Ayşegül agresif tavırlarla üstüme geliyor ” dedi.

Ali Şan’ın Özlem ile aran nasıl sorusuna ise “benim aslında herkesle aram iyi, sadece o videoyu çekenleri ayrı tutuyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.