Niran Ünsal Seda Sayan’ın proğramını terk etti

            Whatsapp'ta Paylaþ

seda sayan-compressedShow tv’de Seda Sayan’ın programına konuk olan Niran Ünsal sütüdyoyu terk etti.  Konu cinsel içerikli klipler ve kadınların cinsel obje olarak kullanılması ile ilgiliydi. Seda Sayan Niran Ünsal‘a demek ki siz iyi anlatamıyorsunuz” deyince ortam gerildi.  Seda Sayan Niran Ünsal terk edince ” Benimde vaktiyle çekilmiş resimlerim var, ancak bundan pişmanım şimdi olsa yapmazdım”

Programa katılan diğer konuklar bu olay karşısında şok oldu.  Niran Ünsal’ın sütüdyoyu terk etmeden önceki son sözleri ” kalabalık bir konuk sayısı var anlatamıyorum bu yüzden” dedi. Bunun üzerine Seda Sayan ” sizde konuyu tam anlatamıyorsunuz demek ki” deyince, Niran Ünsal’da ” böyle olursa ben programı terk ederim” dedi ve aniden sütüdyoyu terk etti. Daha sonra Seda Sayan “dört çocuk doğurduktan sonra mı aklın başına geldi” dedi.

Seda Sayan Niran Ünsal tartışması canlı izle

3 Comments

  1. niran hanım elinden geleni anlatmaya çalışıyor ama anlayan kim sadece alkışlarlar çoçuklarımızın beynini yıkıyorlar ben niran hanıma destek veriyorum bu linki izlerseniz niran hanımın ne demek istediğini anlarsınız

  2. Ben katılmıyorum fikrinize Seda Sayan’ın, programına çıkmadan önce de Niran Ünsal, Televizyonda yayınlanan klipler benim çocuğumun ruh sağlığını bozuyor diyordu. Uzun zamandır sosyal medya da bu konuyu gündemde tutmaya çalışıyordu. Bu programda da böyle bir konu açılınca haliyle gerilim oldu.

  3. zaten seda sayanın proğramı izlenmiyordu yayından kalkacak söylentileri de çıkmıştı, Niran ünsal kavgası manidar bi zamanda oldu enteresan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.