Irc Mırc nick heacklemek

           

İrc,mırc da  nick heack lemek şifre çalmak;

Yıllar önce bunları çok kolay yapabiliyor dum. Unutkanlıklarım olmuş ama dün biraz hafızamı zorladım ve evet oldu nick in şifresini heack ledim. Denemeydi dropladım hemen . Meraklısına bu yöntemi anlatma ihtiyacı duydum.

Irc a iki pencere açacaz önce yani iki giriş yapacağız.  Nickimizin birisi kız ismi olacak diğeri erkek.  örnek verecek olursak, kız nickimiz ARZU  erkek nickimiz  HAKAN olsun. Giriş yaptıktan sonra erkek niki hakan kanallarda olmıyacak sadece statüs de beklEyecek, kız nikimiz yani ARZU  gözüne kestirdiği bir nicke , slm vb  bir  şeyler yazıp onla yazışmaya başlıyacak. malum kız nicki bu  kurbanlık nickde muhakkak cvp yazacaktır. Nasılsınız falan filan dedikten sonra [size bir memo atmıştım sanırım ulaşmamış] diyeceksiniz, sanırım askıda kalmış diyeceksiniz kurban muhtemelen bu numaraya düşecektir. Hemen ardından  /msg HAKAN memoserv +acc şifre bu komutu  yazarsanız memo iletim size ulaşacaktır diyeceksiniz . o çok uyanık nickli arkadaş ARZU nikinin gönderdiği memo yu merak ötesi bir istekle görmek istediği için muhtemelen  /msg HAKAN memoserv +acc şifre komutunu yazacaktır. Statüste bekleyen HAKAN nikine bu  komut la birlikte  şifre gelecektir.

Artık  şifre HAKAN ‘dadır. /ns ghost kurbanın nicki şifresi yazarak server dan onu atarak o nicke geçebilirsiniz.

Not :HAKAN nicki ve  benzeri niklerle  denemeyin çünkü kurban numara yapıldığını anlar. Aslında bu tip konularda biraz şifreli yazılar yazarım ki herkes lekerde yapamasın diye ……

Yani erkek niki   nost real,disconnet ve benzeri gibi ırc içerikli terimlere benzemeli ki kurban komutu düşünmeden yazssın . kolay gelsin.

2 Comments

  1. heacker lık deil yaw .usere atılan haksız bir ban ve sorası diyelim

  2. vay demek hackerlık sende de varmıs :d senden korkulur :d

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.