mutfak çizimi

KitchenDraw ve autocad cizimleri

Mobilya atölyeleri ,ve mobilya imalatı ile uğraşan sektöre internet aracılığı ile ucuz iş gücü imkanından bahsetmek istiyorum.
Artık devir değişti insanlar iç dekorasyon yaptırırken
evlerine gelecek ürünün nasıl bir şey olacağını bilgisayar aracılığı ile görmek istiyorlar. Çok teknik konulara en ufak detaylara kadar bilmek istiyorlar. Büyük dekorasyon firmaları mimar, iç mimar istihdam ediyorlar ve müşterilerine bilgisayarda çizim imkanları kullanarak üretim yapıyorlar.
Tabi ki bununda bir maliyeti oluşuyor. Buna ekonomik bir çözüm yolu arayan, mobilyacı, dekorasyoncu vb firmalara en ekonomik fiyatlarla mutfak dolabı çizimi vestiyer yatak dolabı, ve bir evin içine ne gerekiyorsa bilgisayarda çizip ölçekli olarak siz üreticilere kolaylık sağlayan çözüm yolu artık var. Hiç çizim elemanı çalıştırmadan en geç 3 gün içinde çizimleriniz sizlere gönderiliyor. Bu işe yıllarını vermiş en ufak detayları bile göz ardı etmeden sizin isteğiniz doğrultusunda resimlerinizi hazırlayıp, ölçüleri çıkarıp e mail adresinize gönderen birisi var. KENAN GÖZCÜ arkadaşımız sizlerin taleplerinizi ve isteklerinizi bilgisayar yardımı ile hazırlayıp e mailinize gönderecektir.

proje ücret fiyatı: 25 lira
ölçü listesi hazırlama 25 lira
yorum bölümünde iletişime geçebilirsiniz.

Görseller

 

 

 

 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 258 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 06 Kasım 2012

2 Yorumlar
karnak

tmm dai hallederiz

HAKANIM

banyo dolabı çizimide olsaydı iyi olurdu

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.