O Ses Çocuklar, Murat Boz peruklu hali, Mustafa Ceceli’nin peruk takmış hali, Oses Çocuklar yarışmasındaki çocuklar.

o ses çocuklar jürisi sarı peruklarlaO Ses Çocuklar  yarışmasının yeni bölüm fragmanında Murat Boz, Mustafa Ceceli ve Oğuzhan Koç sarı peruklar ile ilgi odağı oldu. O Ses Çocuklar yarışmasının jürisindeki erkekler sarı peruklar takarak bu akşamki  yarışmada izleyicilerin önüne çıkıyorlar. Murat Boz ve Mustafa Ceceli hayranları  peruklu resim karelerini yarın bütün magazin gazetelerinde görebilecekler.

Yeni sezonda O Ses Çocuklar yarışmasında birbirinden güzel sesler ekranlara gelecek. Jüri seçimleri yaparken yine çok zor anlar yaşayacağa benziyor. Zeynep Bilir ve Rojine gibi iddalı bir çok yarışmacı yine bu akşam canlı performanslar sergileyerek hünerlerini gösterecekler. O Ses Çocuklar yarışmasında Buket Yeşilova, Evin Bal, Mehmet Çağdaş Bozkurt, Başak Çalık, Beyza Kesin, Melisa Altınnal, Barış Yıldırım, Yağmur Gündüzalp ve Sevval Keskin isimli çocukların hepsi birbirinden güzel şarkılar söylüyor, seçim yapmak oldukça güç olacak. O Ses Çocuklar yarışmasının ödülü ise tam 100 bin lira değerinde eğitim bursu olacak.

HAKANIMMagazinmurat boz peruk taktı,mustafa ceceli peruk taktı,o ses çocuklarO Ses Çocuklar, Murat Boz peruklu hali, Mustafa Ceceli'nin peruk takmış hali, Oses Çocuklar yarışmasındaki çocuklar.O Ses Çocuklar  yarışmasının yeni bölüm fragmanında Murat Boz, Mustafa Ceceli ve Oğuzhan Koç sarı peruklar ile ilgi odağı oldu. O Ses Çocuklar yarışmasının jürisindeki erkekler sarı peruklar takarak bu akşamki  yarışmada izleyicilerin önüne...Güncel konular, magazin, moda, TV, dizi film, yarışma programları başta olmak üzere her konu da bilgi paylaşım hizmeti veren bir Türkiye sitesidir.