Mersin’in Chat Sitesi

Mersin’in Chat Sitesi

Mersin Sohbet Odaları

mersin sohbet

mersin sohbet

Mersin‘lilerin  chat sitesi, sitemiz bünyesinde #Mersin Sohbet odası 7/24 cap canlı sizlere muhabbet ortamı sağlamaktadır. Batıdan doğuya sıralarsak; Anamur düzlüğünden gel bu tarafa, Aydıncık, Gülnar, Yeşilovacık, Taşucu, Bosak gel Mersin merekeze doğru, Silfke, Tekir, kapızlı, Susanoğlu, Kızkalesi, Ayaş, Erdemli, Arpaçbahşiş, Kargıpınarı, Davultepe, Mezitli ve Mersin Merkez. İlçesi kuzeyinde (mutlu) Mut, doğusunda bir çok ilden büyük olan Tarsus ve yaylaları,  Çamlıyayla, Ayvagediği, Aslanköy, Mehricihan. Mersin sohbet odaları bu ilçelerden yaylalardan ziyaretçi kitlesi olarak kanalımızda geyik muhabbeti yapıp, radyo dinleyerek vakit geçirmektedir.

Eski büyük medeniyetlere ev sahipliği yapan Tarsus‘umuzda tarihi ve kültürel medeniyetlerin izlerini bulmak çok kolaydır. Tarihi Roma yolu, Donuktaş, Kleopatra kapısı, Gözlükule, Eshabı-kehf, Roma hamamı, yılanların şahı şahmeran efsanesinin geçtiği eski hamam, HZ danial AS türbesi, Altından geçme.

Mersin coğrafyasını çok iyi bilirim nedeni ise kendi memleketimin olması, bir ömür burada yaşayan biri olarak daha sizlere çok şeylerden bahsedebilirim.

Mersin Sohbet Kanlında Kimler Var?

  •  Mersin Sohbet kanalı Founderi bendeniz Tarsus’lu Efendisiz.
  • Sop 999 yardımıcı seviye  Mersin  Pozcu’dan SeLeN  aynı zamanda sitemizin A dj lerinden birisidir, Pozcu Sohbet odasının da Founderidir.
  • Soplar, Berat, Ayda, Nejat, ASUDE, pERİ, ANSEli, bu arkadaşlarda Mersin ikametlidir.
  • AOP lar: Tugçe (Tarsus), masal(Bakü), Alp, fadime( silifke, aydıncık) Pozcu’dan Hayat

Kanalımızda genel anlamda Mersin’nin il yada ilçelerinden gelen güzide ziyaretçiler bulunmaktadır. Seviyeli bir ortam, hoş vakit geçirme, tanışma kaynaşma emin olun aranılan bir mekandır.

Mersin Chat Ücretsiz Mi?

Evet, ücretsiz ve üyeliksiz olarak platformumuzda sohbet edebilir, oyun kanallarında #moos, #kelime  yada diğer eğlence kanallarında vakit geçirebilirsiniz. Doğal olanda budur, hayatta her şey parayla olmuyor elbette, arkadaşlarınızla muhabbet etmek için de ücret ödemeniz biraz abesle iştigalden öte değildir.

Mersin’in ücretsiz sohbet kanalı olarak, yoğun ziyaretçi kitlesine karşı özveri ile çalışan kanal operatörlerimiz sizlerin huzurlu ve güvenli chat yapmasına olanak sağlamaktadır.  Karşılaşılan her olumsuzluk bizim sorunumuzdur, lütfen #operhelp kanalımızda şikayetlerinizi site adminlerimize bildiriniz. Mutlak suretle size dönüş yapılacaktır. Gördüğünüz iyi şeyleri arkadaşlarınıza, olumsuzlukları lütfen bizlere bildiriniz. Mersin sohbet kanalı olarak bütün hemşerilerimizi sunucumuza beklerim, saygılarımla.

 

 

 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 58 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 08 Ağustos 2021

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.