Meltem Keklik elendi

           

Bu Tarz Benim den en son elenen    Meltem Keklik  oldu, gözyaşları ile yüz bin liralık ödüle ve yarışmaya veda etti. 8 Kasım Cumartesi haftanın finali çok renkli simaları  konuk etti. Yarışmacı kızlar ikon olmuş starların bir benzeri olarak sahneye çıktılar, hepsi çok başarılıydı, sorunsuz bir eleme gecesi yaşandı. Bu Tarz Benim yarışmasından her Cumartesi olduğu gibi bir kişi elenecekti ve yarışmaya veda eden isim  Meltem Keklik oldu.

Seda Sayan konuk jüri üyesi olarak mavi bir kostümle sahneye çıktı arabin fellahi şarkısıyla da herkesi coşturdu. Ayrıca  Nur Yerlitaş ile eski anılarını paylaşarak izleyicileri kahkahaya boğdu. 8. hafta sonunda elenen Meltem Keklik,    daha önceki elenen isimlerin arasına adını yazdırmış oldu. Ama en son elenen kişi olan Meltem Türkiye’nin çok daha fazla tanıdığı, sosyal medyada binlerce takipçiye ulaştığı isim oldu. Çok kavgalar yaşadı, yeri geldi ağladı, yeri geldi güldü güldürdü ama sonuçta elenen isimde o oldu.

Jüri yine karar vermekte çok zorlandı fakat bir kişi elenmeliydi ve bir karar vermek zorundaydılar. Jüri üyelerinin kararları şöyle oldu;

Nur Yerlitaş: Tuğçe gitsin dedi.

Uğurkan Erez: Tuğçe dedi.

Seda Sayan:  son kararı verdi ve Meltem dedi.

Kemal Doğulu: Meltem Keklik dedi.

İvana Sert: Meltem Keklik

8 Kasım Cumartesi Bu Tarz Benim yarışmasından Meltem Keklik elenmiş oldu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.