Kocamın ailesi dizisinde şok eden ölüm sebebi..

           

selen

Tv ekranlarına bizi kitleyen dizilerden biri olan Fox tv nin sevilen dizisi “Kocamın Ailesi”. Kaybolan daha doğrusu kaçırılan bir çocuğun yıllar sonra ailesini bulma çabaları, bu kaçırılma da eli olanlar yeni bölümde ise  kızlarının değişik kişilik yapıları ve yaşadıkları dizinin içinde her karekterin canlı ve başarılı sahneleri diziye bizi bağladı.  İzlediğimiz son bölüm de ise dizinin akışını değiştiren bir acı haber..Selen Seyven nin acı ölümü… gözyaşlarına boğdu hayranlarını ve dizinin izleyicilerini.

Bu sahne hiç beklenmiyordu. Neden bu acı son selen için yaşatıldı. Bunu araştıran magazin dünyası işin aslını öğrendi. Güya Selen intagram da paylaştığı 1-2 şey onu rolunden etti diye dedikodular cıktı. Söylemlere göre Selen iş koşullarının yoğunluğundan ve hasta yorgun vs de olsa oyun setinden ayrılmanın imkansız olduğundan şikayet etmiş.
Dizin,n 13. bölümünde de Selen diziden rol gereği ölerek ayrılmış. Diziye söylemlere göre “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisiyle tanınan ve ünlenen oyuncu Yeliz Kuvancı katılması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.