Kiraz Mevsimi 16. bölüm

           
Kiraz mevsimi 16. bölüm

Kiraz mevsimi 16. bölüm

Kiraz mevsimi genç yaşlı herkesi tv ye bağlayan bir dizi.  FOX tv de yine yeni ölümü ile bizi ekrana kitliyeceğe benziyor. Diziyi kaçıranlar o kadar bağımlılar ki merakla internetten dizinin bölümlerini arayıp izliyorlar.

Son bölümü şöyle bir anımsayalım.( 15. bölüm); Son bölümde Şeyma’nın ( Nilperi Şahinkaya) yaptıkları, defileyi mahvetmesi mankenleri yollaması, kıyafetlerin çizimlerini yanlış yollaması ile defile öncesi bir stres yaşanmıştı. Tabiki gönüllerin prensi Ayaz( Serkan Çayoğlu) Öykü’nün( Özge Gürel) hep yanında….(böyle prens herkesin başına) (AMİNNNNNNNNNNNNNN) 🙂

Şeyma’nin yaptıklarını öğrenen Öykü duyduklarına inanamaz ve sinirlerine hakim olamaz ve Şeyma’ya saldırır.Defile sonrası bu didişme sahneye kadar yansır ve herkes bu sahneyi görür. Mete ( Dağhan Külegeç) şaşkınlık içindedir. Kötü gecen defile ve sonrasındaki rezillik Öykü’lerin ev olayına bir sekte daha vurur. Önem’den(  binlerce defa özür dilese de bu iş kötü sonuçlanmıştır.  Bu arada evlerine kiracı taşınmıştır bile. Ayaz ve Öykü el ele verip kiracıları bez dizdirmeye çalışırlar.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.