Eylül ayı yeni sezon dizileri başladı, Kiraz Mevsimi dizisi de reyting savaşlarının en yoğun olduğu gün Cumartesi akşamına alındı. Fox TV’de iyi bir başlangıç yapan ve süper bir reyting alarak zirveye gelen Kiraz Mevsimi yeni yayın döneminde yayın gününü değişerek Cumartesi akkiraz mevsimişamına alındı. 5 Eylül günü reyting sıralamasında Kiraz Mevsimi dizisinin özeti bile reytingleri alt üst etmişti. Cumartesi akşamları Kiraz Mevsimi dizisine rakip birbirinden güzel diziler ve yarışma programları arasında kalacak olan seyirci neyi tercih edecek hep birlikte göreceğiz.

Kiraz Mevsimi 10. bölüm de yine ilginç olaylar yaşanacak.  Öykü Ayaz’dan ayrıldıktan sonra karamsarlığa kapılmıştır fakat, Ayaz’ın umursamaz tavırlarını da öğrenince kendisine çeki düzen vermeye karar verir.  Zaman onları bir sosyal sorumluluk projesinde tekrar bir araya getirir ve birlikte bir projede çalışmaya mecburen de olsa başlarlar ve olaylar bu yönde gelişmeye başlar.

kaRnaKMagazinkiraz mevsimi hangi gün yayınlanacak,kiraz mevsimi ne zamanEylül ayı yeni sezon dizileri başladı, Kiraz Mevsimi dizisi de reyting savaşlarının en yoğun olduğu gün Cumartesi akşamına alındı. Fox TV'de iyi bir başlangıç yapan ve süper bir reyting alarak zirveye gelen Kiraz Mevsimi yeni yayın döneminde yayın gününü değişerek Cumartesi akşamına alındı. 5 Eylül günü reyting sıralamasında Kiraz...Güncel konular, magazin, moda, TV, dizi film, yarışma programları başta olmak üzere her konu da bilgi paylaşım hizmeti veren bir Türkiye sitesidir.