Kerem Bursin yeni dizisi Şeref Meselesi

            Whatsapp'ta Paylaþ

Kerem Bursin’in yeni dizisi, Kerem Bursin Şeref Meselesi, Kerem Bursin’in yeni dizisi hangisi. Şeref Meselesi ne zaman başlıyor?

Güneşi Beklerken dizisiyle şöhreti yakalayan Kerem Bursin’i yeni dizisi Şeref Meselesi ile ekranlarda göreceğiz. Şeref Meselesi dizisinin yayın tarihi henüz belli olmamasına rağmen hayranları özlemle o günü bekliyor. Güneşi Beklerken dizisiyle çok geniş bir hayran kitlesi oluşturan Kerem Bursin bir çok dizi oyuncusuna açık ara fark attı. Amerika’da düzenlenen liseler arası tiyatro ödülünü kazanmış olan Kerem Bursin henüz 27 yaşında olmasına rağmen Türkiye’nin en çok aranan erkek oyuncularından oldu.

Kerem Bursin

Kerem Bursin

Şeref Meselesi dizisinin başrollerinde  Kerem Bursin, Yasemin Kaya Allen, Burcu Biricik ve Şükran Ovalı paylaşıyor. Eylül ayında gösterime girecek olan dizinin henüz fragmanları yayınlanmasa da diziden ilk kare resimlerde sosyal medyada paylaşılmaya başlandı. Kerem Bursin “Güneşi Beklerken” dizisinde yakaladığı şöhreti Şeref Meselesi dizisinde de devam ettirecek gibi görülüyor. Şeref Meselesi adlı dizide çok farklı bir karekterle hayranlarının karşısına çıkacak ve yine reyting rekorlarına koşacak gibi görülüyor ve söylentilerde bu yönde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.