KATE MOSS ÇEKİMDE DUBLÖR KULLANDI!!!

Podyumların vazgeçilmez ismi 39 yaşındaki Kate Moss bir reklam filmi çekiminde dublör kullandı.

Yabancı magazin sitesi The Daily Star’da yer alan habere göre; moda dünyasının ikon modellerinden Kate Moss‘un yüzünün görünmediği yakın çekimlerde genç bir modeli dublör olarak kullanması şaşkınlık yarattı.

Gelecek yıl 40 yaşına girecek olan ünlü model Moss ve adı bilinmeyen dublörü reklam çekimi için, gri diz üstü süet çizmeler,

Kate Moss

Kate Moss

transparan bir bluz ve sahte kürkten yapılmış beyaz bir palto giydi.

‘Dublör kız’ tanıdık çıktı.

Daha bir kaç gün önce çok az kişi adını biliyordu ama şimdi herkes ondan söz ediyor…

39 yaşındaki top model Kate Moss‘un dublörü olarak bir kaç gündür magazin gündeminde ilk sırada yer alan genç mankenin kimliği ortaya çıktı. Belki bir çok kişinin dikkatini ‘ismi bile bilinmeyen genç dublör’ olarak çekti ama Natalie Morris aslında tanıdık biri. Enrique Iglesias’ın Finally Found You adlı klibinde oynayan Natalie Morris, Good Luck Chuck ve The A List adlı filmlerde de kamera karşısına geçti.

ABD’de Oregon’da dünyaya gelen Natalie Morris, 19’uncu yüzyıl Rus edebiyatına ve İran yemeklerine düşkün. Dünyanın önde gelen moda ajanslarından birine bağlı olarak çalışan Morris zaman zaman TV şovlarında da rol alıyor.

Görünüşe göre moda dünyasının önde gelen ajanslarından birine bağlı olarak çalışan Natalie Morris için Kate Moss‘un dublorü olmak kariyerinde bir dönüm noktası olacak.

KATE-MOSS
Hızlı yaşam tarzı nedeniyle eski formunu kaybetmesinden dolayı düblör kullanmak zorunda kaldığını öne sürülen Kate Moss‘un, çekimde vücudunun bazı bölgelerindeki deformasyon dikkat çekti.

Yazar: xiphias

Görüntüleme: 143 defa

Kategori: Genel, Kadınca, Magazin

Yayınlanma Tarihi: 01 Temmuz 2013

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.