Kan ve Rüya

           

Rüyada kan görmek iyi değildir hayra yorumlanmaz arkadaşlar genelde kötü haberlerin felaketlerin habercisidir.Tabi Allah hiçbirimizin başına böyle kötü felaketler vermesin.

Rüyada kan görmek , genel olarak hayal kırıklığı,üzüntü,haram mal elde etme ve rüyayı gören kişinin işlediği günahları işaret eder.

Rüyada çok miktarda kan gördüyseniz,  bu size yardımcı olan kişilerin artık yardımını keseceğine var olan mallarınızın azalacağına ve sevdiklerinizin size yüz çevireceğine delalet eder.

Rüyanızda hiç bilmediğiniz fark etmediğiz yerden üzerinize kan bulaştığını gördüğünüz taktirde buda bilmediğniz yerlerden arkanızda yalan söylenip  iftira atıldığına işarettir.

Burundan akan kan haram mala delalet eder fakat bu kanın hiç bir yere bulaşmadığını gören kimsenin günahlarından kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyasında kendisinden kan aktığı halde gücünü  kaybetmeyen kişi zenginliğe adım atacağına,lakin kan kaybedip güçsüz halsiz kaldığını gören kişide fakirliğin etkisine gireceğine delalet eder.

Rüyada kan görmek , insanların yaşadığı  hayatı malını ve gücünü temsil etmektedir.Rüyasında kendisinden kan çıktığını gören kimse büyük haksızlıklara uğrayacaktır.Güvenmediği insanlara yaklaşmamalı,sağlığına dikkat etmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.