şenol janko için konuştu

trabzon25 Ağustos’ta   Trabzon a gelen Marc Janko,bir türlü llk 11 de şans bulamadı.özellikle son fenerbahçe maçında da yedek külübesinde  de oturunca,Şenol Güneş eleştirilerin hedefi oldu. Olcan ın kaçırdığı her golden sonra, Janko sahada olsaydı bu golleri atardı,yorumları yapılıyordu.şenol ügneş bu konu hakkında basın mensuplarına konuşmasa da yakın çevresine serzenişte bulundu.güneş antremanları izlemeyenler,görmeden bilmeden eleşitri yapıyor,idman eksiği olduu için jaJnko yu oynatmadık,maçtan önceki hafta 3 idman kaçırdı,yoksa neden böyle bir oyuncudan faydalanmayalım dedi. Son dakikada oyuna almam bütünüyle taktikseldi Janko’nun Fenerbahçe karşısında 90 dakika oynaması imkansızdı dedi.

kendisi için her futbolcunun çok degerli oldugunusöyleyen tecrübeli hocahak edenin mutlaka oynayacagını belirtti.
deneyimli teknik adam,takımda fazla yabancı oyuncu olduğunu belirterek, birini tercih etmek için diğerlerinden vazgeçiyorsunuz,burada yapılan tercihlerin göreceli bir kavram olduğunu,biz bu kararı sürekli onları izleyen performanslarına göre karar verdiklerini belirtti.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 236 defa

Kategori: Genel, Spor Haberleri

Yayınlanma Tarihi: 29 Eylül 2012

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.