İşte Benim Stilim’den kimler elendi 27 Mart

           

TV8’de 27 Mart Cuma akşamı  İşte Benim stilim’den kimler elendi?  Perşembe günü şok bir karar ile iki kişi birden bu gece yarışmaya veda edecek. Tek taç, ancak iki eleme heyecanı bu gece yaşanıyor,  Gülay Hançer elendi mi yoksa diskalifiye mi oldu haberleri sosyal medyada yazılıyor çiziliyor ancak, bu haberlerin aslı astarı var mı? bu gece belli olacak. 2. sezon  27 Mart İşte Benim Stilim eleme gecesinde bu akşam haftanın galası yapılıyor. Yarışma erken bitiriliyor, sebebi sunucu Öykü Sertel’in söylediğine göre İşte Benim Stilim’de hemen 3. sezon başlayacakmış. Format gereği aniden bu akşam bir kişi yerine iki kişi İşte Benim Stilim’e veda edecek. Şu anda 7 yarışmacı bayan var, iki kişi elenecek ve haftaya final 5 kişi ile yapılacak. Final de İşte Benim Stilim‘de kim tarz olarak seçilecek ve 100.000 liralık büyük ödülü alacak önümüzde ki hafta belli olacak. İşte Benim Stilim eleme gecesinde kimler elendi? ve neler yaşandı canlı olarak an ve an sizlere bu sayfadan ileteceğiz. Gala gecesi uzun bir gece olacak ve yarışmaya veda eden iki kişinin kim olduğunu gecenin ilerleyen saatlerinde hatta 28 Mart Cumartesi’in ilk saatlerinde öğrenebilecek ve sizlere net, gerçek cevabı uzayan bir gecenin sonunda  da olsa ileteceğiz.

İşte Benim Stilim 27 Mart eleme gecesi canlı anlatım

Zeynep Öztürk

Zeynep Öztürk

İşte Benim Stilim yarı final eleme gecesinin süpriz konuğu Yılmaz Morgül oldu. Morgül, şarkılarıyla geceye renk katacak ve 5 yıl önce Nur Yerlitaş’a diktirdiği kıyafette ki Yerlitaş’ın imzasını da izleyiciler ile paylaşacak. Ayrıca Morgül ” İşte Benim Stilim yarışmasını izlemiyorum diyen sanatçı ve modacı varsa o yalan söylüyor” dedi. Nur Yerlitaş ise “sosyal medya hesabının sadece İnstagramda var olduğunu ve twetr, facebook hesaplarının kendisine ait olmadığını ve o hesaplardan yapılan paylaşımların kendisine ait olmadığını özellikle belirtti.

Jüri üyeleri, Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez. İvana Serti Kemal Doğulu ve konuk jüri olarak da Yılmaz Morgül bu gece ki kıyafetlere puan verip kimlerin eleneceğini belirleyecekler.

İlk olarak podyuma Zeynep Öztürk çıktı, siyah bir kostüm ve “seni yerler yerler” şarkısı eşliğinde penformans sergiliyor. Jüri üyeleri beğendi ve hepsinden 5 puan almayı başardı.

Emel Özkızıltaş dansçı partnerleri ile beraber podyuma çıktı ve yine o muhteşem danslarını sergiliyor.  İvana 4 puan verdi. Kemal Doğulu 4 puan, Uğrkan Erez 5 puan, Nur Yerlitaş 4 puan, Yılmaz Morgül 5 puan verdi.

Podyuma 3. olarak Nihal Candan çıktı, dansçılar eşliğinde beyaz bir kostüm ile penformansını sergiliyor.şimdi  Jüriden puanlamayı bekliyor. Kemal Doğulu hiç beğenmedi ama yine de 4 puanı aldı. Uğurkan Erez’de beğenmedi 4 verdi. Nurella kıyafeti pek beğenmedi ve 3 puan verdi. İvana Sert 3 puan. Yılmaz Morgül 4 puan verdi ve şu ana kadar çıkan yarışmacılar arasında en az puanı Nihal Candan almış oldu. Farklı bir puanlama olmaz ise bu gece elenmesi muhtemel 1. yarışmacı da denilebilir.

Çiğdem Çelik 2 dansçı ile birlikte janjanlı, kırmızı kıyafeti ile penformansını sergiliyor. Uğurkan Erez çok beğendi ve 5 puan olarak değerlendirmede bulundu. Nur Yerlitaş’da çok beğendi ve 5 puan verdi. Morgül 5 puan verdi. İvana Sert 4 puan, Kemal Doğulu 5 puan verdi.

Şimdi sahnede Yılmaz Morgül var ve “Tanrı istemezse” adlı şarkıyı seslendiriyor.

7 Yarışmacıdan dördü penformansını sergiledi, 3 yarışmacı kaldı. Reklam arasından sonra canlı anlatım ve canlı sonuçları iletmeye devam edeceğiz, İşte Benim Stilim’den kimler elendi sorusunun cevabını bu sayfadan canlı olarak öğrenebileceksiniz.

Şimdi korunma altındaki İlbige Uzun cam bir kutu içerisinde show yapıyor. İlbige bu gece korunma altında ve o elenmeyecek. Nurella 4 puan verdi,  İna Sert 5 puan, Kemal Doğulu 5 puan, Uğurkan Erez 4 puan ve Yılmaz Morgül 5 puan olarak değerlendirmede bulundular.

Nazlı Hamarat maskeli beyaz bir kostüm ile podyuma çıktı. Bu sırada Püskivit ikram eden Nur Yerlitaş ve Yılmaz Morgül arasında maziden hatıralar canlandı ve duygusal anlar yaşandı. İvana Sert beğenmedi 4 puan verdi. Kemal Doğulu 4 puan, Uğurkan Erez 4 puan, Nurella 3 puan verdi, Yılmaz Morgül 4 puan verdi.

Gülay Hançer podyuma çıktı, Ebru Gündeş şarkısı ile penformansını sergiledi ancak jüri hiç beğenmedi, Uğurkan 4, Doğulu 3, Yerlitaş 3, Morgül 4, İvana 4 puan.

Gala gecesinde jüriden en az puan alan Nihal Candan ilk eleme adayı olarak jürinin karşısına çıktı. Şimdi yarışmacı kızlar gitmesini istedikleri yarışmacının ismini söyleyerek 2. eleme için isim  belirleyecekler. Nazlı Hamarat dediler ve o da podyuma çıktı. Yarı finalde ilk elenen isim Nihal Candan oldu.

Az sonra elenecek 2. isimde belli olacak ve bu sayfadan o ismi de öğrenebileceksiniz.

Şimdi 2. elenecek isim belli olacak, bu gece jüriden en az puanı alan 2. yarışmacı olarak Gülay Hançer jürinin karşısına çıktı. Yarışmacı kızlar bir isim belirleyecek ve bu iki isimden birisini jüri eleyecek. Ve yine Nazlı dediler ve 2. isim de belli oldu, şimdi jüri tercihini yapacak.

İşte Benim Stilim’den elenen isimler Nihal Candan ve Gülay Hançer oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.