İşte Benim Stilim korunma altına alınanlar 20 Şubat

İşte Benim Stilim’de En Çok Yıldız Alanlar

  TV8’de yayınlanan İşte Benim Stilim’de 20 Şubat Cuma günü en çok yıldızı alarak korunma altına alınan yarışmacılar taçlarını taktılar. Çok zorlu bir hafta geride kaldı, özellikle bu haftaya gündem olan Nazlı Hamarat ve yine Melisa Şahin’in konuşmaları ayrıca Gülnihal ile aralarındaki sert tartışmalar gergin anlara sahne oldu. Bu gün Nur Yerlitaş Beyaz kıyafeti ve yeni saç modeli ile imaj değişikliği yaparak yine farkını ortaya koyarak yarışmaya başladı.

İşte Benim Stilim’de bu gün neler yaşandı ve en çok yıldız alan yarışmacılar kimler oldu gibi soruların cevaplarını canlı anlatım yaparak sizlere an ve an bu sayfadan ileteceğiz.

Nur Yerlitaş

Nur Yerlitaş

20 Şubat Cuma günü haftanın prensesleri taçlarını az sonra takacaklar ve yine bir yarışmacı bin liralık çekin sahibi belli olacak.

Zeynep Öztürk podyuma çıktı ve çıkarken beraber Gülnihal’den kötü eleştiriler aldı. Nazlı Sultan’da beğenmedi, “bana göre olmamış” dedi.

Jüri beğendi ve Zeynep’in toplam olarak 3 yıldızı oldu.

Özden Cerrahoğlu siyah mini bir kıyafet ile podyumda yerini aldı. Starlingi” erkek arkadaşı ile gece dışarı çıkıyor”  Nihal bu sefer Maria Sururi’ye veryansın etmeye başladı, Melisa Şahin’de tartışmaya dahil oldu, kıyafet eleştirisi yok, sadece kavga ediyor. Melisa, Gülnihal, özden ve Maria arasında ki tartışma uzadıkça uzadı. Sanırım bu gidişle korunma altına alınanlar sorusunun cevabını akşam saat 19:00 ve hatta daha ileri ki saatlerde öğrenebileceğiz.  Ama an itibarı ile bu sayfadan bu isimler sizlere iletilecek.  Uzun tartışmalardan sonra jüri yorumlarını yaptı ve üç jüri üyesi de Özden’i tarz bularak yıldız verdi.

Gülay Hançer podyuma çıktı, uzun kuyruklu üzeri taşlarla süslü bir kıyafet ile yürümekte zorlandı. Starlink olarak “şarkıcıyım” dedi. Yarışmacı kızların yorumlarından sonra jürinin önüne çıktı. Kemal Doğulu beğenmedi. İvana ve Nurella’da beğenmedi ve haftayı tek yıldız ile kapattı.

Melisa Şahin siyah pantolan ve siyah bir büstiyer ile podyuma çıktı. Sanırım yarışmacı kızlar ile uzunca bir tartışma yaşanacaktır şimdi. Ve öyle de oldu, uzunca bir tartışmalı ortamdan sonra jürinin önünde. Jüri Melisa Şahin’i tarz buldu ve yıldız aldı.

Nihal Candan göbeği açık siyah bir kıyafet ile podyuma çıktı. Jüri Nihal’in kıyafetini hiç beğenmedi ve  yıldız alamadı.

Fragmandan anladığım kadarı ile Melisa Şahin korunma altına alınan yarışmacılardan birisi olmuş. Ve yine kesin olmamakla birlikte diğer korunma altına alınan yarışmacı Nazlı sultan. Kesin sonuç olmamakla birlikte şu an gösterilen Cumartesi eleme gecesi fragmanında bu iki yarışmacının başında taç gördüm.

Reklam arasından  sonra canlı anlatıma  devam edeceğiz ve kesin sonuçları an itibarı ile sizlere bu sayfadan ileteceğiz.

Maria Sururi giydiği kıyafet ile jüriden yıldız alamadı. Nurella Maria’ya oldukça fazla sinirlendi ve “git yerine otur” dedi.

Nazlı Kayaaslan starlink olarak doğum günü yemeğine gidiyor. Kızlar kıyafeti beğendi, sıra jüride. Hafta içinden 4 yıldızı var bu günde alırsa ki alacak 5 yıldız sahibi olacak. Evet 5 yıldız sahibi olarak taç takanlardan birisi Nazlı olacak.

Emel Özkızıltaş siyah şapkalı bir kıyafet ile podyuma çıktı.

Beş yıldız alan Nazlı korunma altına alındı, ve  tacı alan  Melisa bu akşam aynı zamanda 1000 TL ödülünde sahibi oldu. Sonuç olarak Nazlı ve melisa bu hafta korunma altına alındılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.