İşte Benim Stilim korunma altına alınanlar 13 Şubat

TV8 de yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmasının ismi değişti artık İşte Benim Stilim olarak yayınlanıyor. 13 Şubat Cuma günü İşte Benim Stilim’de kimler korunma altına alındı? bu hafta en çok yıldız alanlar ve haftanın kraliçeleri

Gülay
Gülay

kimler oldu, taç takan yarışmacıların isimleri? Bu soruların cevaplarını bu sayfadan an itibari ile öğrenebileceksiniz.

Gülnihal Candan podyuma çıktı ve her zaman ki gibi Urfalı Zeyno ile kavgaya başladı, bu sefer ki kavganın sebebi  sosyal medyada yapılan yorumlar oldu. İnstagram hesaplarında yazılan yorumlar yine günün konusu oldu.  Şimdi jürinin karşısında siyah bir deri elbise ile yıldız almaya çalışıyor. İvana Sert hariç diğer jüri üyeleri tarz bulmadı ve Nihal bu gün yıldız alamadı.

Şimdi Maria Sururi podyuma çıktı ve diğer kızların eleştirilerine cevap veriyor.  Kırmızı bir elbise ile jüriden yıldız almaya çalışacak. Özden’in ağlamasını bir oyun olarak niteleyince jüri ile arasında tartışma başladı. Özden Cerrahoğlu’da tartışmaya dahil oldu. Bu arada tartışmaya katılan Kemal Doğulu’da maria’ya “senin değer yargılarına uymayan her şey yanlış değildir” dedi. Son olarak Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu tarzsın dedi, İvana Sert ise tarz değilsin deyince, Maria Sururi tek yıldız aldı.

Zeynep siyah elbisesi ile yıldız aldı. Bu arada Nazlı Hamarat’da bu gün yıldız alan yarışmacılardan.

Şimdi Gülay Hançar podyuma çıktı ve yarışmacı kızlardan eleştirileri alıyor. Gülay yıldız alamadı. Az sonra İşte Benim Stilim’de bu hafta en çok yıldız alan, korunma altına alınıp taç takan yarışmacıların ismi açıklanascak.

Urfa’lı Zeyno bin liralık çeki aldı ve 4 yıldızla korunma altına alındı. 3 Yıldız alanlar arasından jüri seçim yapacak. Gülay Hançer ve Melisa Şahin korunma altına alındılar.

Zeyno, Melisa ve Gülay bu haftanın taçlı prensesleri olarak korunma altına alınmış oldu. 

 

2 yorum

    1. İyi Kötü Çirkin filminin müziği, Clint Estwod başrol oyuncusu, klasikler arasına girmiş bir kovboy filmi. Sorduğunuz soru eğer bu gece yayınlanacak eleme gecesindeki müzik ise fragmandan duyduğum müzik o. Ama daha önceki bölümleri hatırlamıyorum.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.