İşte Benim Stilim kim elendi 14 Şubat

           

TV8 de Bu Tarz Benim’in ismi değişti ve İşte Benim Stilim olarak yayınlanmaya devam Ediyor. 14 Şubat Cumartesi İşte Benim Stilim eleme gecesinde  kim elendi? Moda giyim yarışması İşte Benim Stilim’e kim veda etti ve 100.000 liralık ödüle elveda diyen güzel kim oldu? İşte Benim Stilim’den kim elendi?

İşte Benim stilim 14 şubatİşte Benim Stilim Eleme gecesi 14 Şubat Cumartesi saat 22:00 da başladı ve konuk jüri üyesi Ersin Korkut. Ersin en sevimli hali ile birbirinden güzel espiriler yaptı ve izleyiciyi kahkahaya boğdu. Yarışmacı sayısı 10 kişi ve üç tanesi korunma altında kalan 7 kişiden birisi bu gece elenecek.

Bu akşam yarışmacı kızlar kostüm konsepti ile podyuma çıktı, Emel İspanyol dansçı kız, Almila Kuruoğlu “tamara” adlı ölmüş bir kız kostumü, Urfa’lı Zeyno  kovboy kostümü, Gülay latin Amerika dansı yapan bir kız gibi kostüm partisi kıyafetleri ile jüriden yüksek puan almaya çalıştılar.

Jüri üyeleri Ersin Korkut, İvana Sert, Nurelle,  Kemal Doğulu ve  Uğurkan Erez her eleme gecesinde olduğu gibi bu gece de yüksek puan vermekten çekinmediler.

İşte Benim Stilim’den elenen kim olacak sorusunun cevabını sanırım 15 Şubat Pazar saat 01:00 civarında öğrenebileceğiz. Malum şu an TV’ler de en çok izlenen yarışma programlarından birisi olan İşte Benim Stilim ve bu reyting oranına göre de reklam süreleri oldukça uzun. Hatta benim fikrimce bu gece elenecek isim belki de 01:30 suları belli olacak diyebilirim. Tabi ki yarışmayı an ve an izleyip gelişen sonuçları canlı olarak bu sayfadan iletmeye devam edeceğiz.

Şu anda AYSHE “kim ne derse desin aşk için” adlı şarkıyı söylüyor.

İşte Benim Stilim eleme gecesi gelişmelerini canlı anlatım yaparak an itibarı ile sizlere bildirmeye devam edeceğiz.

Melisa Şahin şu anda podyumda Osmanlı saray kadını kostümü ile jüri karşısında. Jüri üyelerinde 4 er puan aldı. Şimdi Özden Cerrahoğlu avatar kostümü ile podyuma çıktı. Jüri çok beğendi ve hepsinden 5 puan almayı başardı.

Nihal Candan joker kostümü ile podyumda ve oda jüriden 5 puan almayı başardı.

Almila ve Maria Sururi potaya kaldı, jüri de iki iki eşitlik söz konusu. Ersin Korkut kime git derse o gidecek.

Reklam arasından sonra sonuç belli olacak.

İşte Benim Stilim 5. haftada Almila Kuruoğlu elendi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.