İşte Benim Stilim en çok yıldız alanlar 27 Mart

           

İşte Benim Stilim’de korunma altına alınanlar kimler  oldu, 27 Mart 2015 Cuma günü en çok yıldız alan yarışmacılar kimler oldu? İşte Benim Stilim’de haftanın prensesi kim olup taç taktı? sorularının cevaplarını bu sayfadan öğrenebileceksiniz.  Bu akşam ayrıca İşte

Nur Yerlitaş ve Emel

Nur Yerlitaş ve Emel

Benim Stilim yarışmasına bir kişi daha veda edecek, elenen ismi yine sitemizden takip edebileceksiniz.

Emel giydiği beyaz kıyafet ile jüriden beğeni aldı ve yıldızı da almış oldu. Şu anda Zeynep Öztürk deri ceket, eldiven ve  siyah bir kıyafet ile podyuma çıktı. Yarışmacı kızlar eleştirilerde bulunuyor ve tabi ki ve her zamanki gibi Nihal tartışma yaratacak sözlerle haftanın kapanışını da yapmış oldu. Jüri üyesi Nur Yerlitaş Zeynep’in kıyafetini çok beğendi, İvana Sert makyajı abartılı bulmuş olsa da tarz buldu. Kemal Doğulu’da tarz buldu ve Zeynep son yarışmacı olarak 4. yıldızını da almış oldu.

Reklam arasından sonra bu hafta korunma altına alınan ve taç takılan yarışmacıların ismini bu sayfadan canlı olarak öğrenebileceksiniz.

Günün en kötüsü, rüküşü olarak Çiğdem seçildi. Bin liralık çeki kazanan yarışmacı Emel olarak belirlendi. 4 Yıldız alan İlbige, Zeynep ve Emel oldu. Ve haftanın taçlı prensesi  ise İlbige oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.