İstanbul’da görülen ufo gerçek mi?

           

Dün gece İstanbul semalarında görülen ve kameralara yansıyan cisim Ufo mu? ATV de yayınlanan “Zahide ile Yetiş hayata” programında bu gün Ömer Çelakıl konuk oldu. Rüya yorumları hakkında ve daha bir çok gizemli konular hakkında açıklamalarda bulunan Çelakıl, Rusya’da kameralara yansıyan gizemli yaratık hakkında da bilgilendirmelerde bulundu. Bu gizemli yaratığın gelişmiş bilgisayar teknolojisi ve kameralarla böyle bir görüntünün kayıt edilebileceğini söyledi. Ömer Çelakıl bu görüntü için “bana pek inandırıcı gelmedi” dedi.

İstanbul'da görüntülenen ufoFilistin’de bir caminin üstüne inen melek görüntüsü içinse “işin arka planında ne var bilmek lazım, kesin olarak bir şey söyleyemem, melekler öyle herkese şak diye görünmez, bu görüntülerin %99’u kamera hilesi ile yapılıyor, %1’i ise gerçek olabiliyor” dedi. Büyük ihtimalle bu ışık yansıması olabilir dedi.

Dün gece İstanbul Şişli semalarında çekilen ufo görüntüleri  bütün izleyenleri hayrete düşürdü, gerçek ufo görüntüleri olabilir mi? sorularına ise Ömer Çelakıl, bu soruların cevabını az sonra izleyici ile paylaşacak.

Zahide ile yetiş hayata programında İstanbul’da görüntülenen kimliği belirsiz cismin ufo olup olmadığı sorusunun cevabını canlı anlatım yaparak az sonra sizlere aynen iletmeye devam edeceğiz.

Akşam hava kararınca aynı yerde inceleme yapan ATV ekibi olayı aydınlatmış ve bu görüntülerin bir ufo olmadığı ortaya çıkmış ve bu yansımaların arka taraftaki bir otelin reklam ışıklarından kaynaklandığı gerçeği  bilimsel olarak kanıtlanmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.