İnci ve Türkan’ın gözleme kavgası

           

TV8 de Ütopya yarışmasında da kavga ilk plana çıktı bile. Çağdaş ve Melek’in elenmesinden sonra guruplaşma tam balirginleşti. Yarışmacıların para kazanmaları ve bu kazançları paylaşmaları kavgalarında artmasına neden oldu. Sorun sadece para da değil, yarışma işte mutlak suretle en büyük ödülü bir kişi alacak ve tek başına kalmak için herkes uğraşıyor.

İnci ve Türkan iki ayrı gurupta ve ikisi de gözlemeyi ben yapacağım diyor ve özellikle İnci, Türkan’ın gözleme yapmasını istemiyor. Üstüne basa basa “sen gözleme yapmayacaksın” diyor. Tabi ki bu duruma müdahil olan Özlem’de İnci’den nasibini alıyor ve sürekli bir tartışma hegomanyası Ütoya yarışmasında sürmeye devam ediyor.

Türkan’ın gurubundakiler yarın akşam için İnci’nin ismini yazarak elemek istiyorlar. Özellikle Arda “yarın İnci ismini yazalım” diyor. Tabi ki yarışma da enstantane çok, Kurretülayn ağlayarak birinin ismini yazıyor, kimi yazmış henüz bilgimiz yok ama resmen ağladığı kameralara yansıyor.  Bu arada Semih yaşadığı iş kazası durumunu iyi değerlendiriyor ve Kurretülayn’ın yardım etmesini ile çoraplarını çıkartırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.