Sohbet Girişi chat

kullanıcı
sifre

Hülya Avşar siyasete girecek

Hülya Avşar

Hülya Avşar

Türkiye’nin en çok konuşulan sanatçıların başında, başarılı ve yaptığı her işte bir numara olan Hülya Avşar geliyor. Türk halkı onu yıllardır tanıyor, izliyor, seviyor. Kıbrıs’da sahne aldığı “Nuh’un Gemisi” isimli otelde konser veren ünlü sanatçı Hülya Avşar, Star TV de yayınlanacak olan “Nedir, Ne değildir” proğramına röpörtaj verdi. Bu röpörtajda birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Gönlünün kapılarını kapattığını belirten Hülya Avşar  “Dört  yıl  önceki   ilişkim   sona   ermeden   önce “Bu beraberliğim   biterse,   uzun   süre   hayatıma  kimseyi   sokmam” diyerek,   kendime  söz vermiştim.     Çünkü kızımın değişik insanlarla   tanışmasını   istemiyorum. Babasından [Kaya Çilingiroğlu] sonra sadece bir kişiyi tanıdı.” dedi ve 5 yıl sonra aktif siyasete atılabileceğini belirtti. “Taşlar   yerine   otursun   ondan   sonra   siyasette  ben de varım.   En  geç 56 yaşında  aktif   siyasetin   için   de   olacağım” diyerek  siyasete girebileceği işaretlerinide belirtmiş oldu.

Ayrıca ünlü sanatçı Hülya Avşar, Acun Ilıcalı’yı ziyaret  etmek  için   Survivor yarışmasının yapıldığı Dominik Cumhuriyet’ne  gideceğini  de belirtti.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 15 defa

Kategori: Genel, Magazin

Yayınlanma Tarihi: 16 Mart 2014

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.