web ve hit

Bir hevesle açılıyor web siteleri, forum siteleri.genellikle bir fizibilite,ön çalışma bile yapılmıyor.

açalım mı bi site  açalım. Sanal Web ve forum çöplüğü haline geldi,ve gelmeye de devam edecek. Aslında güzel bir uğraş, vakit geçiriyor.  Günlük sıkıntılardan uzaklaşmak adına iyi, iyi ama biraz da araştırılarak yapılsa çok daha iyi olacak tabi ki. Site açılıyor bir müddet biraz uğraşılıyor, biraz sağdan soldan kopi paste yöntemleri, derken site analizi ne merak salınıyor bakılıyor tekrar tekrar.

sonuç hüsran .neden,birincisi heves bitiyor asıl gerçekse kişi araştırıp da gerçekten iyi bir web sitesinin iyi bir hit alabilmesi için çok zaman ve çok emekler harcanması gerektiğini anlıyor.sonrası işte orada bir web sitemiz var.

siteler hit kazanabilmek için bir çok çarelere başvuruyorlar.bunun en ucuz yöntemlerinden biriside pegaran3 satılık site fiyatı komik bir rakam. Arkadaşım,böyle yazılarla insanları aldatmakla  bir adım öteye geçemesin elbette birileri tıklar o yazıya .Sonrası evet sonrası,o ucuzluğu anlayan ziyaretçi bir daha asla senin o sitene dönüp bakmaz .muhtemelen beleş versen de almaz.

Yaklaşık bir yıldır ,araştırmalarım sonucunda şunu kesin kez sizlere söyleyebilirim. google kopi paste ve bu tip ucuz işlere asla dönüp bakmayacak bir algoritmik robot tecnigi kullanmaktadır. sizlerde iyice bir araştırın .google  yahooo vb arama motorlarının hiçbirisi bu tip yazılara dönüp bakmaz.

sizlere  önerim şudur, özgün yazı özgün makaleler evet üçkagıt işlerini bırakalım ,kendi emeğimizle bir şeyler yapmaya çalışalım. tanıdığınız bildiğiniz webmastr arkadaşlarınız falanda varsa onlara da sorabilirsiniz.ben sizlere karmakarışık işlemlerden bahsetmedim eğer yeniyseniz,

daha bu işin acemisiyseniz benim gibi ,kafanızı karıştırmayın toplist ler linktakaslarıyla falan.

siz özgün makaleleriniz ve düşüncelerinizle bu yarışta yer alın.birinci adımı budur.

saygılarımla .www.sohbetche.net  pegarank1

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.