Gülben Nihat Odabaşı aşkı mı başlıyor

Magazin gündemi bu günlerde Gülben Ergen ile Nihat Odabaşı aşkı ile çalkalanıyor. Soruları çoğunlukla cevapsız bırakmaya çalışsalar da aşk kokusu ortama hakim görünüyor.

Nihat Odabaşı, sorulara Gülben ile çok zıt karakterler oldukları cevabını verse de başka soruların cevapları arasında şimdiye kadar hayatına giren kadınların kendisi ile hep zıt karakterli olduklarını söylemesi akıllarda soru işaretleri oluşmasına sebep oluyor.

Gülben Ergen ve Nihat Odabaşı

Beraber iken iyi zaman geçirdiklerini, birlikte çektirdikleri resimlerde çok da iyi göründüklerini söyleyen ünlü fotoğrafçı sanki yeni bir aşkın işaretlerini veriyor gibi.

Birbirimize bakmayı seviyoruz, adeta hastalıklı bir ilişki gibi diye ifade eden Odabaşı, birbirimizi telefondan silip hemen akabinde salya sümük ağlaşarak barışıyoruz diye ifade ediyor ilişki durumunu.

Tabii ki dostluk olarak da açıklanabilir tüm bunlar. Kim ne diyebilir ki? Ama yine de magazin dünyasında olunca tüm bu olup bitenler, tüm bu konuşmalar, doğal olarak akla hemen yeni bir aşk mı doğuyor diye bir soru geliveriyor.

Doğal olarak magazin aşkları herkesin ilgisini çekiyor ve tüm gözlerin hemen böyle dedikoduların odağında yer alan çiftlere çevrilmesine yol açıyor.

Biz haberi verelim de, siz neyi nasıl düşüneceğinizi bilirsiniz.

Yazar: xiphias

Görüntüleme: 294 defa

Kategori: Genel, Magazin

Yayınlanma Tarihi: 03 Nisan 2014

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.