Google yi anlamak

Google Bilinmezi

 Google Algoritması

Google yi anlamak mümkün değil gibi görünüyor. Ben anlarım diyene de şahsen ben inanmıyorum. Müthiş bir algılama sensörü olmalı. Neden böyle düşünüyorum derseniz sebebini bildiğim kadarıyla izah etmeye çalışayım.

Yaklaşık bir yıldır, google de web sitem için araştırmalar yapıyorum, Öyle ilginç şeylere şahit oluyorum ki, inanamıyorum aynı konuyu tekrar sil baştan araştırıyorum ve yine yeniden sonuç aynı. Etrafınızda bu işi biliyorum diyenlere bir sorun, ya da google de araştırın. Özgün yazı ,özgün içerik diye bahsedilen konuyu sizde bir araştırın. Ben sürekli araştırıyorum, malesef görüyorum ki alıntı yapan ve bu alıntıyı yayınlayan sitelerin sıralamaları gayet iyi, yani özgün yazı falan sanki hikaye gibi geliyor bana. Birde pek çok yerde okuduğum kadarıyla google porno yayınlara falan sıcak bakmıyor, doğru olanı da bu tabi ki de, az önce bi araştırma yaparken gördüm ki, ensest hikayeler yayınlayan bir site pegarank3 evet evet aynen pr3 . Biraz inceledim o  gay chat sitesini sitenin içeriği sex hikayeleri ve buna benzer içeriklerle dolu.

Bu durum da iyi niyetle çalışan, özverili site sahipleri nin hakkı yenmiş olmuyor mu sizce.Yada google yi hiç anlamak için gayret sarfetmeyelim. En güzeli aslında google nin tüm bu konuları, açıklayıcı bir metinle  yayınlaması.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 190 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 11 Temmuz 2013

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.