Fenerbahçe fanatikleri yorum sayfası

Fenerbahçe fanatikleri yorum sayfası

Fenerbahçe için farklı bir platform oluşturmayı düşündüm. Milyonlarca taraftar sahibi, Fenerbahçe maçlarından sonra televizyonlarda maç için yapılan yorumları dinliyor, izliyor çok ama çok olsun bu programlara bir tweet atıyor o da yayında ki editörün keyfine kalmış, dilediğini okuyor işine gelmeyeni de görmüyor okumuyor. Bu spor programlarında yapılan  emekli hakem yorumları, eski futbolcuların maç değerlendirmeleri bazı zaman oluyor ki fanatik taraftarları çileden çıkarabiliyor. Düşündüm taşındım sitemizde Fenerbahçe taraftarları için bir yorum sayfası oluşturmaya karar verdim. Ben Mersin’de yaşayan birisi olarak maçlara pek gidemesem de en azından TV’den izliyor ve sosyal medyanın olanaklarından faydalanarak elimden geldiği kadar destek olmaya çalışan birisiyim.  Hazırladığım bu yorum sayfasını  için sizlerinde görüşlerinden faydalanarak geliştirmek ve Fenerbahçe spor kulübüne yakışır bir platform oluşturmak istiyorum. Önerilerinizi bu sayfadan iletişime geçerek bilgi birikimlerinizi paylaşmanızı önemle rica ediyorum.

Fenerbahçe taraftarları

Fenerbahçe taraftarları

Fenerbahçe için yorum yapmak ve görüşlerini sosyal medyada paylaşıp milyonlarca kişiye seslerini duyurmak isteyen arkadaşlarımızdan tek istegimiz  yazılan yorumlarda hakaret ve argo içeriklerin yer almaması olacaktır. Çünkü sizlerde takdir edersiniz ki, bu türlü içerikler toplum tarafından hiç hoş karşılanmamaktadır ve zaten etik bir şey değildir. Şu ata sözünü unutmamak lazım “Çalma kapıyı çalarlarlar kapını”.

Bu sayfada elbette ki olumlu eleştiriler, olumsuz eleştiriler yer alacaktır, bunu engellemek de mümkün değildir ancak, yapacağımız eleştirilerin dozunu iyi ayarlamamız gerekmektedir. Mutlak suretle diğer takımların taraftarları da bu sayfada yorumlarda bulunacaktır, bu içerikler editörlerimiz tarafından özenle incelenip öyle yayınlanacaktır.  Fenerbahçe maç yorumları  bu sayfadan üyelik söz konusu olmadan rahatlıkla yapılabilecektir. Tek yapmanız gereken bir kullanıcı adı yazmak ve bir de email yazmak olacaktır. Email hesabınız fake olabilir, yorumlarınızı kolaylıkla yazabilmeniz için gerekli düzenlemeler yapılmıştır.

Fenerbahçe’li taraftar arkadaşların bu sayfaya destek olması Facebook ve twtter hesaplarından bu yazıyı paylaşıp en kısa zamanda en uzak noktalardaki taraftar arkadaşlarımıza duyurup bu sayfadan karşılıklı gelişmeleri hep birlikte desteklemeniz olacaktır.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 109 defa

Kategori: Spor Haberleri

Yayınlanma Tarihi: 08 Şubat 2015

4 Yorumlar
kaRnaK

Fenerbahçe yorumları maçlarında sonuçlarını etkliyor. Ayrıca, ben bir Beşiktaşlı olarak diyorum ki; en büyük BJK kartallar yüksek uçar bunu da unutmamak lazım.

ConteNt

HAKANIM ne diyim ßilmiyorum ki kelimelerin bittigi an :D alişen baskan fenerbahce sampiyon :DDDD

HAKANIM

Sarısı laciverti Fenerbahçedir, Fenerbahçe ise CAN dır. Demek ki siz bu renklere gönül vermişiniz yani sizde bizdensiniz.

NaZo

Sarı-lacivert dışında en ufak bir bilgimin olmadığı bir takım:) İyi yada kötü birşey demek bana yakışmaz. Allah yolunu açık etsin. Ama kırın kırın kem küm:)

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.