Facebook tan resmi açıklama

Facebook Kullanıcı Bilgileri Saklıdır.

Taksim gezi parkı olayları esnasında yaşanan olaylar,ve kişilerin sosyal paylaşım ağlarından yaptığı paylaşımlar sonucunda, bilindiği üzere, atılan twetler ve facebook paylaşımlarında gözaltılar yaşanmış ve tutuklamalar olmuşdu. Facebook tan yapılan resmi bir açıklama geldi ve kullanıcı bilgilerini kimselere vermedik denildi.

Twiter in ise henüz Türkiye de bir temsilciliğinin olmaması ,bu konuda, ulaştırma bakanı Binali Yıldırım ,Twitter inde Türkiyede bir temsilcilik açması ve bu konuda çalışmalara başladıklarını söyledi.

İnternet in gelişmesiyle bütün dünyada çığ gibi büyüyen sosyal paylaşım ağlarında kişiler istedikleri paylaşımları yapıyorlar. Bu paylaşımlarda kişilik haklarına saldırı yapılmaması gerekir. Hiç bir nedenle insanlara alenen hakeret kabul edilemez bir şey elbette protesto edilebilir, elbette karşı görüşler olabilir ama şahsen bende insanlara hakaret etmenin yanlış olduğunu düşünmekteyim.

Yazar: kaRnaK

Görüntüleme: 211 defa

Kategori: Haberler

Yayınlanma Tarihi: 27 Haziran 2013

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.