Estetikli ünlüler

           
Ajda Pekkan'ın yeni ve eski hali.

Ajda Pekkan’ın yeni ve eski hali.

Türkiye’deki ünlü simaların estetik  ameliyatla güzelleşmek uğruna bir çok kez bıçak altına yattılar.

 Petek Dinçöz,  yıllar önce sahnelere ilk çıktığı sıralarda göğüslerine silikon takviyesi yaptırmıştı. Oysa katıldığı programlarda hep doğal güzellikten yana olduğunu belirtmişti.

Gülben Ergen,  estetik operasyonlara pek sıcak bakmayan bir isim olan Gülben Ergen, yinede arkası arkasına iki göğüs operasyonu geçirdi  ve silikon takviyesi yaptırtan ünlüler arasında yerini aldı.

Ebru Gündeş‘de göğüslerinden üç kez ameliyat oldu. Üst dudaklarına silikon takviyesi ve düzenli olarak şakaklarına botox yaptırdığı söyleniyor.

Sahnelerin güzel oryantali Asena,  Basenlerini düzelttirip, kalçalarını küçülttüren Asena 5 kez operasyon geçirdi. Göğüslerine silikon takviyesi ve burnunu da yaptırdı. Aynı zamanda dudaklarını silikonla şişirten Asena, lazer operasyonla da cildini tıraşlattı.

Ebru Yaşar‘da 5 kez estetik operasyonu geçirdi. Cildini traşlatan, burnunu kaldırtan, göğüslerine silikon koyduran Ebru Yaşar, belinden yağ aldırdı ve dudaklarını silikonla doldurttu.

Hande Yener yer alıyor. Estetik operasyonlarla kendisini baştan aşağıya yenileyen bir isim Hande Yener. Eski resimlerine bakıp o da şaşırıyordur mutlaka. Zira kendisi tam 6 kez estetik operasyon geçirdi.

Estetik şampiyonumuz Ajda Pekkan, tam 3 kez burnunu yaptırdı. 6 defa dudaklarına slikon enjekte ettirdi. Diz kapaklarını ve karın bölgesine de operasyon yaptıran Ajda Pekkan, yüz gerdirme operasyonu, ara ara da yüzüne botoks yaptırmakta.

BUNLARI DA GÖRMEK İSTER MİSİNİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.