En Sevdiğim 3 Şarkı kim kazandı 25 Ocak

Sunucu Behzat Uygur

Sunucu Behzat Uygur

ATV’nin yarışma programı En Sevdiğim Üç Şarkı’kim kazandı, 50.000 TL ödülü kazanan yarışmacı kim oldu? 25 Ocak Pazar gecesi yine müthiş düellolara sahne oldu. Geçen hafta ilk bölümü yayınlanan En Sevdiğim Üç Şarkı yarışmasının büyük ilgi gördüğü ve reyting aldığı bütün hafta konuşuldu. Bu hafta 2. bölümü ile yine izleyicisi ile buluştu. Yarışmanın formatı diğer müzik yarışmalarından biraz farklı, şarkı söylemesini bilen, sesi güzel ve aynı zamanda paraya da ihtiyacı olanlar arasından bir seçim yapılıyor. Bir gecede tam elli bin lira para ödülü, beklemek yok. Sahneye çık ve üç şarkı söyle jüri üyelerinden olumlu yanıtı al ve ödüle kavuş.

Jüri üyeleri Burak Kut, Hande Ataizi ve Nihat Doğan’dan oluşuyor. Sahne arkası sunucuları Özlem Özden, Tuğçe Ergişi ve sunucusu Behzat Uygur.

En Sevdiğim 3 Şarkı yarışmasını kim kazandı dan çok, bu gece jürinin kendi aralarındaki tartışma şaşkınlık yarattı. Sahnede şarkı söyleyen bir yarışmacı için “iyi oyuncu olur” eleştirileri bir anda gerilim yarattı. Nihat Doğan ayağa kalkarak Hande Ataizi ile hararetli tartışma ortamına girdi. Daha sonra diğer jüri üyesi Burak Kut araya girerek ortamı biraz yumuşattı. Şu an için ilk finalist belli oldu ve Zencife isimli yarışmacı finalde. Az sonra diğer finalistlerde belli olacak.

En Sevdiğim 3 şarkı yarışmasının kazanan ismini saat 12:00 civarında bu sayfadan öğrenebileceksiniz.

25 Ocak En Sevdiğim 3 Şarkı yarışmasını kazanan isim Zencife  oldu ve tam 50.000 liralık ödülün sahibi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.