En Sevdiğim 3 Şarkı 8 Şubat kim kazandı

           
Mustafa Topaloğlu

Mustafa Topaloğlu

En Sevdiğim üç şarkı’yı kim kazandı? 8 Şubat Pazar günü yarışmanın büyük ödülü olan 50.000 lirayı kim aldı? ATV’de yayınlanan şarkı yarışması büyük ilgi görmeye devam ediyor ve izleyici kitlesi her geçen gün artıyor. Bir gecede sadece üç şarkı söyleyip büyük ödülü kazanma şansı var ve bunu değerlendirmek isteyen sesine güvenen kişiler yarışmaya katılabiliyor. Ayrıca, bu yarışma da katılımcıların maddi durumlarına göre de değerlendirmeler yapılıyor.

Bu akşam konuk olarak uzaylı Mustafa yani Mustafa Topaloğlu’da vardı. Enteresan kişiliği ve konuşmaları ile yine gündemde kalmayı sürdürdü. Yine yarışmanın en güzel anları tabi ki büyük ödülü kazanan yarışmacının görüntüleri idi.

Şu anda Damla ve Görkem duello yaptı ve sonuç bekleniyor. Görkem halk oylamasında %75 ile yarı finale yükseldi.

Şimdi Burak Kut sevilen şarkılarından birisini seslendiriyor.

En Sevdiğim üç şarkı yarışmasını kazanan ismi canlı anlatım yaparak sizlere yine bu sayfadan ileteceğiz.  Şu an reklam arası verildi, ilerleyen saatlerde yine birlikte olacağız.

Görkem ve Adem şarkılarını söylediler, Adem “isyan” şarkısıyla büyük alkış aldı. %72 izleyici oyu alan Adem finale çıktı.

Şimdi Hakan ve Doğukan duello yapıyor.

Doğuhan yeşil ördek şarkısını mükemmel söyledi ve finale çıktı. Saat 22:46 reklam arasından sonra final bölümü yayınlanacak ve kimin kazandığı belirlenecek.

Adem ve Doğukan finale çıktı ve ilk olarak Adem Ahmet Kaya’dan kum gibi şarkısını seslendiriyor. Daha  sonra Doğukan sahne alacak ve seyirci oyları ile 1. belli olacak. Doğukan sahnede ve “haberin var mı”  türküsünü söylüyor. Ve bence gecenin yıldızı Doğukan oldu, büyük ihtimalle de En Sevdiğim üç şarkı yarışmasını kazanıp 50.000 liralık ödülünde sahibi oldu gibi.

Az sonra kesin sonucu sizlerle paylaşacağım.

Jüri bile yanıldı ve büyük bir süpriz oldu Adem kazandı ve elli bin liranın da sahibi oldu.

2 Comments

  1. Evet Ademin hakkını yediler, gerçekten yılın taklitçisi ödülünü hakediyordu.

  2. ademin hakkını yemeye çalışanlara sesleniyoz onun gibisi gelmez daaaaa allahına gurban adem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.