En güzel mİRC

           

 mİRC deyince hemen akla sohbetcHe.net sitesi gelir. Sohbet sitesi olarak iki yılı aşkındır kullanıcılarına bedava sohbet imkanı sağlayan, daima fark yaratan bir platformdur. Virüssüz mİRC scriptimizi gönül rahatlığı ile masa üstüne kurabilir ve kullanabilirsiniz.

En güzel sohbet sitesi olmamızın 1. nedeni, ilkeli yönetim anlayışı ve daima yenilikçi fikirlere açık, paylaşımcı ekibimizin özverili çalışmalarından kaynaklanmaktadır. mİRC sitelerinde ki kullanıcı kaybını önlemek adına diğer sitelerin gösterdiği töleransı  asla  biz göstermedik. Uygunsuz yazışmalara ve içeriklere anında müdahale edip sohbet odalarından uzaklaştırılmalarını sağladık. Sonucu ne olursa olsun düzeysiz insanların kaliteyi bozmasına izin vermedik. Biz de bir çok kullanıcı kaybettik ama asla taviz vermedik.

Şu an ki durumumuz gayet iyi. Dünyanın farklı bölgelerinden ve Türkiye’den katılan seçkin kullanıcılar ile ciddi arkadaşlıklar, sitemiz içerisinde güvenle yapılmaktadır. Katılımcı arkadaşların yaş ortalaması 28 olup yaş gruplarına göre de chat odaları açtık #+35 bunlardan birisidir. Sizlerde, güvenli, seviyeli en güzel sohbetlerin yapıldığı kaliteli bir mİRC sitesi arıyor iseniz tam adresindesiniz.

2 Comments

  1. sende sohbetche sitesine üye ol uyanık arkadaşım

  2. Hepsi hikaye bir senedir siteye üyelik var ama birtanesi iyle tanışaramadlm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.