En güzel mİRC

 mİRC deyince hemen akla sohbetcHe.net sitesi gelir. Sohbet sitesi olarak iki yılı aşkındır kullanıcılarına bedava sohbet imkanı sağlayan, daima fark yaratan bir platformdur. Virüssüz mİRC scriptimizi gönül rahatlığı ile masa üstüne kurabilir ve kullanabilirsiniz.

En güzel sohbet sitesi olmamızın 1. nedeni, ilkeli yönetim anlayışı ve daima yenilikçi fikirlere açık, paylaşımcı ekibimizin özverili çalışmalarından kaynaklanmaktadır. mİRC sitelerinde ki kullanıcı kaybını önlemek adına diğer sitelerin gösterdiği töleransı  asla  biz göstermedik. Uygunsuz yazışmalara ve içeriklere anında müdahale edip sohbet odalarından uzaklaştırılmalarını sağladık. Sonucu ne olursa olsun düzeysiz insanların kaliteyi bozmasına izin vermedik. Biz de bir çok kullanıcı kaybettik ama asla taviz vermedik.

Şu an ki durumumuz gayet iyi. Dünyanın farklı bölgelerinden ve Türkiye’den katılan seçkin kullanıcılar ile ciddi arkadaşlıklar, sitemiz içerisinde güvenle yapılmaktadır. Katılımcı arkadaşların yaş ortalaması 28 olup yaş gruplarına göre de chat odaları açtık #+35 bunlardan birisidir. Sizlerde, güvenli, seviyeli en güzel sohbetlerin yapıldığı kaliteli bir mİRC sitesi arıyor iseniz tam adresindesiniz.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 223 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 29 Mart 2014

2 Yorumlar
HAKANIM

sende sohbetche sitesine üye ol uyanık arkadaşım

MEKANSIZ 45

Hepsi hikaye bir senedir siteye üyelik var ama birtanesi iyle tanışaramadlm

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.