deniz sekiÜnlü sanatçı Deniz Seki’nin cezası yargıtay tarafından onandı. Uyuşturucu madde temin etmekten yargılanan sanatçının dosyasını yargıtayda onadı. Bir süredir  merakla beklenen yargıtay kararı açıklandı.

Geçtiğimiz aylarda diyet yaparak kilo veren ve   bir firmanın reklam yüzü olarak da sık sık internette ve de televizyonlarda verdiği kilolarla karşımıza çıkan ünlü sanatçının hapse girecek olması yakın çevresi ve hayranlarını oldukça üzdü.  Uyşturucu satıcılarıyla telefonda  taş, kuş gibi şifreli konuşmalar yapan sanatçının cezasını yargıtay 9 a karşı 13 oyla onayladı. Ünlü sanatçının cezaevine ne zaman gireceği henüz belli değil. Ancak bazı kesimler her an cezaevine girebileceğini belirtiyorlar. Bu kararın onanması Deniz Seki’nin moralini iyice bozduğu yine yakın çevresince sosyal medyada paylaşılıyor.

 

kaRnaKGenelHaberlerMagazincezaevine girecek,cezası onandı,deniz seki,deniz seki hapse girecekmiÜnlü sanatçı Deniz Seki'nin cezası yargıtay tarafından onandı. Uyuşturucu madde temin etmekten yargılanan sanatçının dosyasını yargıtayda onadı. Bir süredir  merakla beklenen yargıtay kararı açıklandı.Geçtiğimiz aylarda diyet yaparak kilo veren ve   bir firmanın reklam yüzü olarak da sık sık internette ve de televizyonlarda verdiği kilolarla karşımıza çıkan ünlü sanatçının...Güncel konular, magazin, moda, TV, dizi film, yarışma programları başta olmak üzere her konu da bilgi paylaşım hizmeti veren bir Türkiye sitesidir.