Demet Akalın’ın prensesi Hira

demethiraDemet Akalın prensesi Hira’yı kucağına aldı. Maslak Acıbadem hastanesinde dün sabah saat 10:00 da sezeryanla doğum yapan ünlü sanatçı Demet Akalın, bebeğine Hira ismini koydu. Bu ismi koyacağını zaten aylar öncesinden sosyal medyada sevenleri ile paylaşmıştı. Sanatçının doğum yaptığını duyan sevenleri hastaneye akın etti. Hira 3,70 kg ve 47 cm olarak dünyaya geldi. Doğumdan saatler sonra Demet Akalın sosyal medyada “Küçük Hira’mızı sağlıkla kucağımıza aldık” mesajını yayınladı. Eşi Okan Kurt’a gazetecilerin kurban adayacaklarını hatırlatınca ” Hastane yönetimi izin vermedi ama şu anda iş yerimde 11 tane kurban kesiliyor” yanıtını verdi. Ayrıca,  Nazara ailece inadıklarını belirten Okan kurt, Hira bebeğin resmini 40 gün yayınlamayacaklarını bildirdi.

Sosyal medyada daha önce de çıkan haberlerde Hira bebeğin kıyafetleri ınstagram da yayınlandı. Gardrobu şimdiden oldukça zengin olan Hira bebek kamuoyunu bundan sonra çokça meraklandıracak gibi görülüyor.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 198 defa

Kategori: Genel, Magazin

Yayınlanma Tarihi: 05 Şubat 2014

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.