Çocuk nasıl yapılır?

            Whatsapp'ta Paylaþ

Seni leylekler getirdi yavrucuğum sözlerine kanacak çocuk da bu zamanda zor bulunur. Çocuk nasıl yapılır sorusuna kısa ve öz bir cevap vereyim sonra yazıma devam edeyim. Çocuk, bir erkek ve bir dişinin cinsel birleşmesi sonucu olur. Şimdi neden böyle bir konuya bu kadar kısa cevap verdiniz derseniz? Benim anlatmak istediğim konu başka, İnternet çağında yaşıyoruz artık çocukları kandırmak güçleşti.

Çocuk nasıl yapılır? kelimelerini arama motoru google ye ayda tam 1300 kişi yazıyor. Elbette bununla da kalmıyor, ikiz çocuk nasıl yapılır? erkek çocuk nasıl yapılır? ve bu sorulara benzer sorgu sayısı toplamı tam 4400. Yani leylek masalına kanacak çocuğu bulmak zorlaşıyor. Ben diyorum ki, bu araştırmaları yapanların çok büyük bir kısmı çocuklardır ve çocuklar artık bu masalı yutmazlar. Hatta “çocuk nasıl yapılır video izle” arama sorgusu bile yüzlerce, canlı olarak da izleyecekler öyle inanacaklar demek ki.

İnternet çağı hayatımızı kolaylaştırdığı kadar da zorlaştırıyor mu acaba. Öyle ya, şimdi anne ben nasıl oldum diyen küçük bir çocuğa annesi nasıl bir izahta bulunacak. Leylek masalını anlatsa çok sürmez öğreniverir bu sefer daha da zor durumda kalır. Niye mi? e hep diyoruz ya yalan kötü bir şey sakın yalan söyleme. Nasıl olacak, çocuk anne babasının yalanını yakalayacak ve o söylemeyecek. Ciddi bir durum, çok iyi irdelenmesi lazım ve çok zekice cevaplar vermek lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.