Uğur Yücel ve çakması
Uğur Yücel ve çakması

Ünlü sanatçı Uğur Yücel’in çakması olduğu magazin basınında gündeme bomba gibi düştü. Geçtiğimiz haftalarda Kireçburnu’nda bir bayanla oturan çakma Uğur Yücel’in fotoğraflarının çekilme esnasında ismi henüz açıklanmayan ancak, Uğur Yücel’e çok benzeyen şahıs  resmi çekmeye engel olmak isteyen görevlilere “bırakın çeksinler, onlar işini yapıyorlar” diyerek resimlerinin çekilmesine izin vermişti. TV8’de yayınlanan aramızda kalsın programında bu konu hakkında bilgiler verildi. Ünlü sanatçı Uğur Yücel’in avukatı aracılığı ile bu kişi hakkında suç duyurusunda bulanacağı belirtilmiş ve Uğur Yücel’in bu kişiyle bir alakası olmadığı ve  olabilecek herhangi bir olumsuzluk karşısında şimdiden basın mensuplarını uyardığı söylenmektedir.

Uğur Yücel kendi adına haklı, eğer ki bu çakma Uğur Yücel herhangi bir yerde olumsuz bir davranış içerisinde resimleri çekilirse Uğur Yücel’in bunu açıklama şansı çok az olacak gibi görülüyor. Fakat, benzerlik içinde kimse kimseyi suçlayamaz, burada yapılması gereken magazin dünyasını takip eden gazetecilerin de çok dikkatli haberler yapması gerekmektedir.  Uğur Yücel’e çok benzeyen bu kişinin henüz ismi hakkında bir bilgi magazin dünyasında yayınlanmadı.

kaRnaKGenelMagazinçakma uğur kim,çakma uğur yücelÜnlü sanatçı Uğur Yücel'in çakması olduğu magazin basınında gündeme bomba gibi düştü. Geçtiğimiz haftalarda Kireçburnu'nda bir bayanla oturan çakma Uğur Yücel'in fotoğraflarının çekilme esnasında ismi henüz açıklanmayan ancak, Uğur Yücel'e çok benzeyen şahıs  resmi çekmeye engel olmak isteyen görevlilere 'bırakın çeksinler, onlar işini yapıyorlar' diyerek resimlerinin çekilmesine izin vermişti....Güncel konular, magazin, moda, TV, dizi film, yarışma programları başta olmak üzere her konu da bilgi paylaşım hizmeti veren bir Türkiye sitesidir.