Bu Tarzdan kim elendi 13 Aralık

           

Moda giyim yarışmasında büyük final için geri sayım başladı, haftanın galası olarak nitelendirilen 13 Aralık Cumartesi eleme gecesinde bir kişi daha yarışmaya veda edecek.  Bu Tarz Benim’den en son kim elendi sorusunun cevabını her zaman olduğu gibi yine bu sayfadan an itibarı ile öğrenebileceksiniz. Hafta içi en çok yıldız alarak tacı takılan Ayşenur Balcı korunma altında  ancak, Cumartesi elemesinde çok büyük bir süriz olur da en düşük puanları alırsa o da elenecek isimler arasında bir anda kendini bulabilir. Bu Tarz Benim’de en son kim elendi  çok büyük bir merak konusu olduğu için İnternet sitelerinde ve sosyal medyada da spekülatif haberlere rastlamak çok mümkün. Zaten kalan yarışmacı sayısı çok az Özlem Özden, Ezgi Baylar ve Nurcan-Aycan kardeşler bu üç isim içinde söylentiler devam etse de henüz kesinleşmiş bir sonuç yok.

Bu Tarz Benim yarışmacıları

Bu Tarz Benim yarışmacıları

Bu Tarz Benim’den en son kim elendi?

Elenmesi muhtemel kişilerin en başında Özlem Özden geliyor, yarışmanın başından bu yana müteakip defalar jüri karşısına çıkıp son anda adete “direkten döndü”  misali yarışmada kalmayı başardı.   Bu başarıyı daha çok sosyal medyadaki takipçilerine  yorumlayanların sayısı da oldukça fazladır. Ezgi Baylar henüz elenme potasına hiç girmemiş bir yarışmacı, söylentilere göre elenecek iki isimden birisi olarak konuşuluyor. İkizler her zaman tarz kızlar ancak büyük final öncesi takipçi sayısı ve reytingler göz önünde tutulursa bence elenmeleri süpriz olmaz. Elbette ki Ayşenur Balcı’nın bu gece düşük puan almayacağını düşünerek onu eleme potasında görmüyoruz.

Cumartesi Eleme gecesi 13 Aralık

Jüri üyeleri Uğurkan Erez, Nur Yeritaş, Kemal Doğulu ve konuk jüri üyesi olarak da Ceylan Bu Tarz Benim’den kimin eleneceğine puanları ve oyları ile karar verecekler. Ceylan sevilen şarkılarından hımhım ve Tanrı bile unutmuş şarkılarını seslendirerek moda giyim yarışmasına ayrı bir heyecan katacak. Her zaman olduğu gibi sunucu Öykü Serter’de yerini almış olacak. Yarışmacı kızlar bu akşam ve hatta bu yayın sanırım 14 Aralık Pazar gecesi consept olarak.  1. turda “yılbaşı eğlencesi” için kıyafet giyecek, 2. turda ise “sahne kostümü” konseptini uygulayarak podyuma çıkacaklar. Her Cumartesi olduğu gibi bu günde açılış ünlü modacı Aslı Güler tarafından hazırlanmış kıyafetlerden oluşan bir defile ile sahne açılacak.

Bu Tarz Benim 13 Aralık Cumartesi eleme gecesi Show TV de saat 20:00 civarında izleyici ile buluşacak ve yine her hafta olduğu gibi önce kısa bir hafta içi özetleri yayınlanacak. Yarışmayı her hafta kesintisiz izleyen birisi olarak yarışmaya veda edecek ismin gece yarısından sonra belli olacağını belirtmek isterim. Reytingi yüksek olan her program gibi  bu yarışma programında da reklam olayı çok zaman alıyor. Ayrıca yeni sezon tanıtımları gibi fragmanlar da bir araya gelince bence sonuç yine gece saat 01:10 ve civarında net olarak belli olacaktır. Bu Tarz Benim’den kim elendi sorusunun cevabını 14 Aralık Pazar saat 01:3o civarında bu sayfadan canlı olarak öğrenebileceksiniz.

Jüriden en az puanı alan Özlem Özden Bu Tarz Benim’den en son elenecek iki yarışmacıdan 1.si olarak podyuma, jürinin karşısına çıktı. Şimdi yarışmacı kızlar birer isim söyleyecek ve en çok ismi söylenen 2.yarışmacı olacak. Jüri ikisinden birisini eleyecek.

Aycan-Nurcan kardeşler Ezgi Baylar’ın ismini söylediler.

Ezgi, ikizler dedi.

Ayşenur Balcı, Ezgi Baylar ismini söyledi.

Bu Tarz Benim 13 Aralık eleme gecesinde Ezgi Baylar ve Özlem Özden jürinin karşısında, birisi son elenen yarışmacı olacak.

En son elenen isim Özlem Özden oldu. 

One Comment

  1. Özlem Özden elensin. Onu görmeye dayanamıyorum artık:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.