Bu Tarz Benim’in yeni yarışmacıları

Bu Tarz Benim’in yeni yarışmacıları

Mehmet Ali Erbil

Mehmet Ali Erbil

Meltem Keklik Bu Tarz Benim yarışmasının yeni üyesi oldu ve jürinin karşısına çıktı. 27 Ekim Pazartesi gündüz kuşağında bir de süpriz yaşandı ve Mehmet Ali Erbil Tarz Benim yarışmasına geldi. Ünlü showmen yine espirileri ile yayına renk kattı. Cumartesi eleme gecesinde elenen Ayşenur Balcı süprizi de sosyal medyada oldukça fazla konuşuldu.

Bu Tarz Benim yarışmasına yeni katılan ikinci üye ise Roza Şake. Farklı şivesi ile kendi tasarımı olan beyaz etek kombini ile  yarışmanın sunucusu  Öykü Serter ile yarışma hakkında sohbet etti. Roza Şaki “eğer yarışmayı kazanırsa alacağı 100.000 TL lik ödül ile yarımda bıraktığım eğitimimi  tamamlamak istiyorum ” dedi. İlk geldiği gün iddialı konuşmalar yapan Roza artık yarışmaya dahil oldu ve kurtlar sofrasında kendine bir yer edinmeye çalışacak.

Bu günkü ilk podyuma çıkan kişi Tuğçe Ergişi oldu. Deri bi kombinle , göbeği açık jürinin karşısında Nurella pek beğenmedi ama yıldız alabilecek mi az sonra belli olacak. İvana beğendi, Kemal Doğulu beğendi hatta üç jüri üyesi de tarzsın dedi. Gizem Güler podyuma çıktı, Roza ile tartışmaya başladı evet yarışmanın huyundan mı suyundan mı bilinmez ama Roza’da Gizem ile tartışmaya şimdiden başladı. Yarışmadan önce tanışmış oldukları konuşulanlardan anlaşılıyor ve “Roza daha önce benim dedikodumu yapmıştı” diyerek tartışmayı ateşledi bile. Evet Gizem ve Roza arasında yeni bir polemik başladı ve bu tartışma daha da büyüyecek gibi görünüyor. Gizem’de yıldız alamadı ve haftaya yıldızsız başlamış oldu. Nur Bozar podyuma çıktı İspanyol paça jean, pembe bir kombinle jüri önünde. Nur Bozar haftaya yıldız alarak başladı.   Bu Tarz Benim yarışmasının yeni üyesi olan  Meltem Keklik şimdi podyuma çıktı, mavi dar bir elbise ile jüriden olumlu cevaplar alamadı, Kemal Doğulu ve İvana Sert tarzsın dedi ve ilk yıldızını da almış oldu.

Yeni yarışmacı adayı Nazlı podyuma geldi ve gelir gelmez kızlarla kavgaya başladı bile. Daha önce bir albüm çıkarmış olan Nazlı, tasarım üstüne çok iddialı olduğunu belirterek kızlara hiç biriniz tarz değilsin diyerek daha bu yarışmaya jüri tarafından kabul edilmeden kavgaya başladı bile. Bakalım jüri üyeleri Nazlı’yı beğenecek mi? Nur Yerlitaş “korkunç kötüsün” dedi. Nazlı’nın gündüz hali kıyafetini görmek isteyen jüri karar vermedi, bir daha görmek istediler.

İkizler podyumda Nurcan ve Aycan, jüri tarz olarak  yorumlamadı ve onlarda yıldız alamadan haftaya başladı.

Nazlı  gündelik kıyafeti ile yeniden jürinin karşısında, jüri beğendi ve Nazlı’da Bu Tarz Benim yarışmasına katılmaya hak kazandı.

 

Yazar: kaRnaK

Görüntüleme: 45 defa

Kategori: Magazin

Yayınlanma Tarihi: 27 Ekim 2014

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.