Bu Tarz Benim’i kazanan kim 20 Aralık

           

Yaklaşık 13 haftadır süren Bu Tarz Benim yarışmasının birincisi belli oldu. 20 Aralık Cumartesi büyük final gecesi yaklaşık 5 saat hatta daha da uzun bir zaman sonucunda Türkiye’nin en tarz kadını Aycan Nurcan Şencan kardeşler izleyici oyları ve yarı yarıya jüri oyları ile belli oldu. Büyük finale toplamda üç yarışmacı kalmıştı, tabi ki ikizler Nurcan Aycan kardeşleri bir kişi olarak değerlendirme yapılıyor. Ezgi Baylar, Ayşenur Balcı ve Aycan-Nurcan kardeşler bu gece üç kombinle podyuma çıktılar. Bu Tarz Benim yarışmasından daha önce elenenler Nur Bozar, Ayşegül Doğan, Özlem Özden, Gizem Güler, Meltem Keklik, Roza, Buse Doğanay’da favori adaylarını canlı yayında açıklayarak seyirciden bir nevi destek istediler, ki sonuçta onlarında özellikle sosyal medyada oldukça fazla takipçileri bulunuyor.

bu tarz benim büyük final jürisi20 Aralık Bu Tarz Benim Cumartesi büyük final eleme gecesinin jüri üyeleri, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert, Uğurkan Erez ve gecenin konuk jürisi ve yıldızı Hande Yener oldu. Hande Yener şarkılarıyla geceye ayrı bir neşe ve renk kattı. Heyecanın doruk noktasında olduğu gecede her zaman olduğu gibi reklam ve yine reklam süreleri izleyiciyi adeta bunalttı.

Bu Tarz Benim’de kim birinci oldu?

Aycan-Nurcan

İkizler, benim ve çevremdeki insanların favorisi, ancak takipçi sayılarının azlığı izleyici oylarının düşük gelmesine sebep olabilir.

Ezgi Baylar

Ezgi Baylar, hanımefendi tavırları ile özellikle izleyici oyları ile öne çıkması süpriz olmayacak bir yarışmacı.

Ayşenur Balcı

Ayşenur Balcı daha önce elenmiş bir yarışmacı olarak 1. olması bence çok düşük bir ihtimal ama onun da sosyal medya takipçisi çok izleyici oylarıyla kazanma şansı yüksek bir yarışmacı.

Şu an saat 23:48 henüz sonuçlar net olarak belirlenmedi. Google indexleme zamanı dolayısıyla yazıyı biraz erken yayınlamak zorunda kaldım. Bu Tarz Benim 1.si olan yarışmacının ismini canlı anlatım yaparak an itibarı ile sizlere bildireceğiz. Geçen haftalarda gece yarısından sonra belli olmuştu sanırım Türkiye’nin en tarz kadınının kim seçildiğini yine 21 Aralık saat 01:30 civarı öğrenmiş olacağız.

Aycan Nurcan Şencan kardeşler Bu Tarz Benim yarışmasının birincisi oldu ve yüz bin liralık büyük ödülün de sahibi oldular. 

One Comment

  1. BU tarz benim yarışması nihayet finali gördü. Duyumlarıma göre final canlı yayınlanmamış ve izleyicilerden tepki almış. Her yarışmada bir sorun çıkmasa olmuyor. Anlamadığım smsler nasıl belirliyor 1. yi madem canlı yayın değil. Nereye gidiyor bu smsler. Neye göre 1. seçilmiş oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.