Bu Tarz Benim’den kim elensin

           

Show TV’de yayınlanan Bu Tarz Benim yarışması beklenilen ilgiyi gördü ve görmeye devam ediyor. Bu Tarz Benim’den sizler kimin elenmesini istiyorsunuz? Yarışmacı kızların sosyal medyada gizli yada açık bir fan grupları oluştu bile. Bir çok tartışmaların yaşandığı yarışma programında Cumartesi eleme gecesi bir kişi daha Bu Tarz Benim yarışmasına veda edecek ve 100.000 TL ödülü de kaçırmış olacak. Gerçi bu klasmana gelmiş olan yarışmacılar bence biraz da olsa amaçlarına ulaştılar bile, artık herkes onları tanıyor.

www.sohbetche.net sitesi olarak bizde Bu Tarz Benim yarışmasını yakından takip ediyor, yıldız alanları, korunma altına alınanları ve yarışmadan elenenleri an ve an sizlere canlı olarak aktarıyoruz. Bu yarışma bilgilerini paylaşmak için sitemize gelen ziyaretçiler için farklı bir uygulamayı bu yazımızla başlatmış olacağız.  Bu Tarz Benim moda giyim yarışmasında elenmesini istediğiniz yarışmacıları yorum bölümünde sizlerde paylaşacak, destek olmak istediğiniz yarışmacının da ismini yazarak  rakip adaylara duyurabileceksiniz. Yorum yazmak için herhangi bir üyelik gerektirmeyen sadece emeil adresiniz fake bile olabilir, yazarak sizlerde paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bu Tarz Benim’den elenmesini istediğiniz yarışmacıları Özlem Özden, Gizem. Ayşenur,, Ayşegül, Nur Bozar, Aycan ve Nurcan, Tuğçe, Ezgi fanları için oluşturulmuş bu sayfada yorumlarınızı bekliyoruz.

9 Comments

  1. Bence en sevimli yarışmacı emel inşl kazanır umudu taşıyorum

  2. banca simdi tv8 da emel gitmali cok kotu yaaàaaaaaaa

  3. Ayşenur Balcı gitsin yazık deilmi diğerlerine o zaten elenmişti

  4. Ezgı gitsin lutfen hep ayni kombin boguyor artik

  5. Ezginin hic tarzi yok hep ayni kombiniyapiyor .

  6. İzlemiyorum ama Hakan diyorsa doğrudur:)

  7. Ben Nur elenir diyorum tabi ki elense de fena olmaz fazla rol yapıyor çünkü.

  8. ben de nur bozar elensin istiyorum :S

  9. Bu tarz benim için ilk ben yorum yazmak istedim. Ayşenur Balcı elensin istiyorum, her tarafı yapma göğüslerde silikonlu sanırım, konuşmaları da yakışıksız buluyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.