Bu Tarz Benim’den kim elendi (8 Kasım)

           

bu tarz öykü serterModa giyim yarışması Bu Tarz Benimden kim elendi? 8 Kasım Cumartesi haftanın galasında bir kişi elenecek, Tuğçe, Nurcan Aycan kardeşler, Ayşegül Doğan, Ezgi Baylar, Meltem Keklik, Nur Bozar elenmeye en yakın adaylar bunlar. Çünkü, Gizem Güler ve Özlem Özden bu hafta korunma altındalar. Bu Tarz Benim Cumartesi eleme gecesi saat 20:00 da başlayacak ve saat 12:00 sularında ise Bu Tarz Benimden kim elendi sorusunun cevabı belli olacak.  Yarışma hafta içinde yayınlanan bölümlerden oluşan bir özetle başlayacak. Yine Show TV de program yapan Seda Sayan bu haftanın konuk jürisi olacak. Diğer jüri üyeleri ise Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu,  İvana Sert ve Cumartesi eleme gecelerine katılan Uğurkan Erez. Bir kişi daha Tarz Benime veda edecek olan yarışmada kimin eleneceği ise sosyal medyada çokça konuşulmaya başlandı bile.

Bir hafta geride kaldı, yarışmacı kızlar 100.000 TL ödül için kıyasıya savaş veriyorlar, birbirinden güzel kıyafetler ile jüriden yıldız alabilmek için uğraşıyorlar. Yarışmada kavgalar da hiç eksik olmuyor, sürekli birbirleri ile tartışma halinde olan yarışmacı kızlar dozajı artan kavgalara da müdahil olabiliyorlar.

Reyting rekorları kıran ve kırmaya da devam eden Bu Tarz Benim en son bölümden kim elenecek diye merak edenler,  yarışmanın başından belli “kim elendi” sorusunun cevabını en çabuk veren site olarak yine bu sayfadan sizlere bildireceğiz. Yarışmayı canlı anlatımla an ve an gelişen olaylar ile birlikte sizlere bildirilecek ve kim elendi cevabını ise yine aynı anda canlı olarak sizlere bildireceğiz.

Seda Sayan’dan bir Ümit Besen şarkısı “bir mavi boncuk” ile 8 Kasım Cumartesi eleme gecesi başladı ve ardından bir defile gösterime girdi. İlk olarak Ezgi Baylar  ikon olarak Zerrin Özer ve şarkısı “gönül” ile podyuma çıktı. Bütün jüri üyelerinden 5 tam puan aldı. Şimdi Gizem Güler Ajda Pekkan ikonu olarak podyuma çıktı. Gizem’de bütün jüriden 5 tam puan aldı.

Bu Tarz Benim 8. hafta sonu jüriden en düşük puan alan yarışmacı podyuma çıktı. Şimdi yarışmacı kızlar Özlem ve Gizem dışında bir isim daha belirleyecekler.

Ezgi Baylar Tuğçe Egişi gitsin dedi.

Gizem Güler Tuğçe dedi.

Ayşegül Tuğçe dedi.

Nurcan Aycan Tuğçe dedi.

Özlem Tuğçe dedi

Nur Bozar Tuğçe dedi.

Meltem Keklik ve Tuğçe Ergişi jürinin karşısına çıktı, ikisinden birisi elenecek.  Bu Tarz Benim den elenen Meltem Keklik elendi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.