Bu Tarz Benim’den kim elendi (25-26 Ekim)

Bu Tarz Benim’den kim elendi (25-26 Ekim)

Show TV tarz benim den kim elendi? Bu Tarz Benim son elenen kim oldu? Tarz benim 25 ekim elenen kim? Bu Tarz Benim’den kim elendi son bölüm, Tarz benim Cumartesi elemesi, Bu Tarz benim yarışmasında kimler elendi? Bu Tarz Benim 25 Ekim’de kim elendi? Bu Tarz’da kim elendi? Bu Tarz son bölümde elenen kim?

Gizem Güler

Gizem Güler

Bu Tarz Benim 25 Ekim Cumartesi eleme gecesi yine heyecanlı dakikalara sahne olacak. Yarışmacı kızlar bu gece Hande Yener kostümleri ile jürinin önüne çıkacak. Bu haftanın konuk jüri üyesi Cenk Eren olacak ve Yonca Evcimik’de geceye danslarıyla, şarkılarıyla renk katacak. 25 Ekim Cumartesi 23:15 civarında ekranlarda olacak olan Bu Tarz Benim yarışmasında kim elenecek? bu sorunun cevabı sanırım 26 Ekim Pazar günü gece saat 02:10 sularında belli olacak, geçen haftalarda elenen isim bu saatlerde belli olmuştu. www.Sohbetche.net sitesi olarak Tarz Benim yarışmasını başından belli izliyor ve yaşanan gelişmeleri sizlere iletiyoruz. Özellikle Bu Tarz Benim’den kim elendi sorusunun cevabını her hafta Türkiye çapında ilk biz sizlere iletiyoruz. Yarışmayı canlı anlatım yaparak anlık olayları sizlere ilk biz duyuruyoruz.

Google arama motorunun sayfamızı indeklemesi için biraz erken yayınlamak zorunda kalsak da elenen yarışmacının ismini sayfamızı sürekli güncelleyerek sonuçları veriyoruz. Kısacası Tarz benim yarışmasının son bölümünde kim elendi sorusunun cevabını saat 02:10 sularında bu sayfadan öğrenebileceksiniz.

Bu Tarz Benim 25 Ekim Cumartesi korunma altındaki iki isim Nur Bozar ve Özlem Özden’in isimleri söylenmeyecek. Bu iki yarışmacı da geçtiğimiz haftalarda elenmekten son anda kurtulmuşlardı. Diğer yarışmacılar ise elenme heyecanı yaşayacaklar, hafta içi en az yıldız alan ve yarışmacı kızların belirlediği bir isim jürinin karşısına çıkacak ve ikisinden biri Tarz Benim moda giyim yarışmasına elveda diyecek.

Elenmesi muhtemel isimler şöyle, Ayşenur Balcı, Ayşegül Doğan, Nurcan ve Aycan kardeşler, Gizem Güler, Ezgi Baylar ve Tuğçe Ergişi.  Ayşenur Balcı hafta içi ben artık bu yarışmada kalmak istemiyorum, elenmek istiyorum gibi konuşmalar yapsa da bu gece kim elenecek hep birlikte göreceğiz.

Bu Tarz Benim 25 Ekim Cumartesi eleme gecesinde kimin elendiğini canlı anlatım, an ve an bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Bu hafta jüriden en az puanı alan Özlem Özden tacıyla da olsa  jürinin karşısına çıkan ilk isim oldu. Aslında korunma altına alınmıştı ama bir hafta boyunca en az puan alan yarışmacı olduğu için elenme gecesinde ilk isim olarak podyuma çıktı. Şimdi yarışmacı kızlar Nur Bozar hariç bir isim belirleyecekler. Ve Ayşenur Balcı dediler, şimdi jüri Özlem ve Ayşenur arasında bir seçim yapacak, ikisinden birisi elenecek.

Bu Tarz Benim yarışmasından en son elenen isim  Ayşenur Balcı elendi.

 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 47 defa

Kategori: Magazin

Yayınlanma Tarihi: 25 Ekim 2014

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.