Bu Tarz Benim’den kim elendi 24 Ocak

           

Bu Tarz Benim’den en son kim elendi?

Bülent Ersoy

Bülent Ersoy

Show TV’de Bu Tarz Benim fırtınası dinmiyor, 24 Ocak Cumartesi eleme gecesi yıldız yağmuruna uğradı. Bu Tarz Benim  final gecesinde kim elendi? birbirinden ilginç ve güzel kızlardan birisi daha bu gece yarışmaya veda edecek. Cemil İpekçi gibi bir üstadında aralarında bulunduğu jüri kimi eleyecek. Üstelik bu gece Diva Bülen Ersoy ve Serdar Ortaç gibi dev isimlerde konuk jüri üyesi olarak gala gecesine renk kattılar.

Show TV’de  Bu Tarz Benim yeni sezon jürisi kimlerden oluşuyor

Yarışma olaylı bir şekilde başka kanala geçince aynı format üzerinden yine Show Tv’de yayınlanmaya başlandı ve bu gün ilk eleme gecesi yapılıyor. Jüri koltuğunda ise yine şöhretli isimler mevcut. Cemil İpekçi, Chloe Ortaç, Umut Eker ve Sibel Arna oluşturuyor. Yarışmanın sunuculuğunu ise yine halkımızın yakından tanıdığı bir isim Ebru Akel üstlendi.  Ayrıca bu güne özel iki konuk jüri üyesi var Serdar Ortaç ve Bülent Ersoy.

Bu Tarz Benim eleme gecesinde yaşananlar

Bu Tarz Benim Cumartesi Eleme Gecesinde şu anda Bülent Ersoy sahneye çıktı ve “kadere bak” şarkısını seslendiriyor.

Bu gece yarışmaya veda eden kim olacak sorusunun cevabını ilerleyen saatlerde canlı olarak dakika dakika sizlere bu sayfadan iletmeye devam edeceğiz.  Yeni sezon eleme gecesi saat kaçta bitecek henüz belli değil ancak sanırım yine 12:00 ya da daha ileri bir saat de yarışmadan elenen iki kişinin ismi belli olacak ve bu sayfadan sizlere bildireceğiz.

Show TV Bu Tarz Benim yarışmasından ilk elenen kişi Çağla oldu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.