Bu Tarz Benim’den kim elendi (1Kasım Cumartesi)

Bu Tarz Benim’den kim elendi (1Kasım Cumartesi)

1 Kasım Bu Tarz Benim’den kim elendi? Bu Tarz Benim en son elenen kim? Tarz Benim son bölümde elenen kim oldu? 1 Kasım Cumartesi Bu Tarz Benim’den elenen isim? Bu Tarz Benim son bölümde kim elendi? Bu Tarz Benim’de en son elenen? Tarz Benim yarışmasından en son kim elendi? Tarz Benim’den kim elendi?

Heyecan doruk noktasında, Bu Tarz Benim yarışmasında 1Kasım Cumartesi bir kişi daha elenecek. Moderatör Öykü Serter yönetiminde Cumartesi eleme gecesinde en güzel ben giyiniyorum, en tarz kız benim diyen yarışmacı kızlardan birisi yine ve muhtemelen ağlayarak yarışmadan elenecek. Bu akşamki bölüme konuk jüri üyesi olarak ümlü popçu Demet Akalın’da katılacak. Sevilen şarkılarından birisi olan “Türkan” ile geceye renk katacak. Peki Bu Tarz benim’den kim elenecek? Hafta içi yapılan yıldız savaşları sonucunda Tuğçe ve Ezgi beşer yıldız toplayarak korunma altına alındılar. Büyük bir süpriz yapıp eleme gecesinde çok düşük puanlar almazlar ise onların yeri garantide. Tarz Benim’den elenmesi muhtemel isimler ise Özlem, Ayşegül, Roza, Gizem, Meltem ve Nurcan Aycan kardeşlerden birisi olacak.

Her hafta olduğu gibi bu hafta sonu da eleme gecesinde kim elendi sorusunun cevabını yine canlı anlatım yaptığımız bu sayfadan an ve an takip ederek öğrenebileceksiniz. Yarışma başladığı andan, Bu Tarz Benim’den kim elendi sorusunun cevabını yine ilk olarak sizlere bu sayfadan bildireceğiz.

Yarışmanın başından belli hemen hemen her hafta sonu jürinin karşısına çıkan iki adaydan birisi olan Özlem Özden bakalım yine elenme heyecanı yaşayacak mı.

Yarışmayı canlı anlatım olarak, kesin sonuç açıklanana kadar bu sayfadan takip edebilirsiniz. Kış saati uygulaması nedeniyle yarışmanın tam olarak kaçta biteceği henüz belli olmadığı için program başlayınca bizde sizlere puanları ve kesin sonucu öyle bildireceğiz.

Saat 20:00 da Bu Tarz Benim yarışmasının özet bölümü şu anda yayınlanıyor. Kış saati uygulamasından dolayı ve de reyting açısından yayın saati öne alınmış. Eleme gecesinden ilk resim karesinde Demet Akalın’ı paylaşmak istedim, canlı anlatım olarak yarışmada geçen kavgalar da dahil bütün bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

 

Roza Şake eleme gecesinde en az puanı aldı ve jürinin karşısına çıktı. İkinci olarak podyuma çıkan isim her hafta olduğu gibi Özlem Özden oldu.  Yarışmacı kızların hemen hemen hepsi Nur Bozar hariç Özlemin ismini verdiler. Bir izleyici olarak edindiğim izlenim şu sanki içlerinden en harbi kız Nur Bozar çizgisinden hiç çıkmıyor, yine Ayşegül ismini verdi.

Özlem Özden ya da Roza şake ikisinden birisi elenecek, reklam arasından sonra kesin sonucu bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

1 Kasım Cumartesi gala gecesinde Bu Tarz Benim’den elenen isim  Roza Şake elendi.

Bu Tarz Benim yarışmasının konuğu Demet Akalın

Bu Tarz Benim yarışmasının konuğu Demet Akalın

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 42 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 01 Kasım 2014

1 Yorumlar
naz

ÇOk heyecanlııııııııı. Finalı bekliyoruzzz

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.