Bu Tarz benim’den kim elendi? 11 Ekim

           

Bu tarz beni son bölümde elenen kim? TARZ BENİM 11 Ekimde elenen kim? bu tarz benim Cumartesi elemesi, Bu tarzdan kim elendi? Bu tarz benim yarışmasından en son kim elendi?

Bu Tarz Benim Jüri üyesi Kemal Doğulu

Bu Tarz Benim Jüri üyesi Kemal Doğulu

İlgiyle izlenen Bu Tarz benim yarışmasında eleme gecesi heyecanı başladı. Bu Tarz Benim 11 Ekim Cumartesi kim elenecek, yarışmaya kim veda edecek bu akşam belli olacak. Koruma altına alınan iki isim Ayşegül ve Tuğçe bu akşam çok rahatlar, çünkü yarışma konsepti gereği hafta içinde gündüz kuşağında en fazla yıldız alan Ayşegül ve 4 yıldız sahibi Tuğçe jürilerden Kemal doğulu tarafından taç takılarak korunma altındalar. Elenmeye en yakın kızlar arasında ilk akla gelen isim ise Özlem Özden. Geçen Cumartesi’de yarışmacı kızlar tarafından elenmeye çalışılmış fakat, jüri son anda Buse Doğanay’ı yarışmadan elemişti. 11 Ekim tarz Benim eleme gecesine süpriz konuklarda katılacak, Alişan jüri koltuğunda olacak.

Bu Tarz Benim yarışmasına veda edecek olan isim tam 100.000 liralık ödüle de veda edecek. Yarışmanın hafta içi yayınlanan gündüz kuşağında kızlar arasında ki giyim ve tarz konusu sürekli kendi aralarında tartışmalara yol açtı. Özellikle Nur, Özlem ve Tuğçe eleştiri dozajlarını iyice yükseltiler. Tarz benim yarışmasında sürekli gözyaşları dökülüyor, gün geçmiyor ki kızlardan birisi ağlamasın.Bu Tarz benim yarışmasında 10 kişi kaldı ve bu gece bir kişi daha elenecek. Kim yarışmaya veda edecek sizlere an ve an canlı anlatım yaparak sonuçları vereceğiz.

Nur  Bozar ve Sara Ayşem Koçoğlu arasından birisi için jüri değerlendirme yapıyor. Durum 2-2 Uğurkan Erez’in kararı ile biri elenecek.

Bu Tarz Benim eleme gecesinde 11 Ekim Cumartesi günü yarışmadan elenen isim Sara Koçoğlu oldu.

3 Comments

  1. bence de özlem elenir gibi. Ama belli olmuyor bu yarışmalara jüri her an karar değiştire biliyor.

  2. Bu tarz benim yarışmasında kim elendi bilen var mı.

  3. Bana kalırsa Bu tarz da, özlem elenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.