Bu Tarz Benim’den en son kim elendi? (6-7 Aralık)

           

Bütün gözler bu akşam Bu Tarz Benim’den kim elendi? 6 Aralık Tarz Benim Cumartesi eleme gecesinde neler yaşanacak? sorularının cevaplarını arayacak. Ezgi  Baylar koruma altında, diğer yarışmacılardan Gizem Güler elendi söylentileri sosyal medyada bir kaç gündür konuşuluyor. Ancak sosyal platformlarda bu konu hakkında o kadar çok bilgi kirliliği var ki; kimilerine göre Aycan-Nurcan, bazılarına göre Ayşenur Balcı Bu Tarz Benim’den en son elenen isimler olarak konuşuluyor. 6 Aralık Cumartesi Show TV de saat: 20:00 da başlayacak olan moda giyim yarışmasında kimin elendiği sanırım geçen hafta olduğu gibi bu haftada gece yarısından sonra belli olacaktır ve bu da demek oluyor ki Bu Tarz Benimden kim elendi sorusunun cevabını 7 Aralık Pazar gecesi yine benim tahminimce saat 01:30 sularında kesin olarak açıklanacaktır.

Sunucu Öykü Serter

Sunucu Öykü Serter

6 Aralık Cumartesi haftanın galasında süpriz isimlerin jürinin önüne çıkması bekleniyor, en azından söylentiler böyle. Eleme gecesinde konuk jüri üyesi ise Yıldız Tilbe olacak ve şarkılarıyla da geceye ayrı bir ahenk katacak. Haftanın jürisi yine aynı takım, modacı Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Nur Yerlitaş, İvana Sert ve konuk jüri üyesi olarak da Yıldız Tilbe Tarz benim moda giyim yarışmasından bir kişiyi daha eleyecekler. Elenen yarışmacı kim olursa olsun 100 000 bin liralık büyük ödüle veda edecek ama Türkiye bu aşamadan sonra kim elenirse elensin onu bilecek ve hep tanıyacak.

Bu Tarz Benim 6 Aralık Cumartesi eleme gecesi şu anda yayında ancak henüz özet bölümlerden görüntüler yayınlanıyor, eleme heyecanı henüz başlamadı. Her hafta olduğu gibi bu hafta da kim elendi sorusunun cevabını bu sayfadan sizlere an itibarı ile ileteceğiz. Ayrıca, jüri üyelerinin kararlarını isim isim verip ve yine yarışmacı kızlar kendi aralarında kimin ismini söylüyor an itibarı ile sizlere canlı olarak anlatacağız. 1990 yıllarının consept olarak geceye hakim olması beklenirken yine 90 ların sevilen sanatçısı Çelik “ateşteyim ateşte” şarkısı ile kızlar podyuma çıktı.

Bu Tarz Benim’den en son elenen kişi Gizem Güler oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.