Bu Tarz Benim’de korunma altına alınanlar TV8

           

TV8’de yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmasında 23 Ocak Cuma günü en çok yıldız alan ve böylece korunma altına alınan yarışmacılar kimler oldu. Bin liralık ödülün sahibi  kim olacak? Korunma altına alınan üç yarışmacı kim?  Özellikle Melisa Şahin’in hafta boyunca diğer yarışmacılar ile sürekli kavga etmesi

Melisa Şahin

Melisa Şahin

izleyici tarafından pek yadırganmadı. Sonuçta zaten artık izleyiciler bu danışıklı döğüş denilebilecek kavgalara alıştı. Ama izleyici seviyor ve yine de bu moda giyim yarışmasını ilgi ile izliyor. Cumartesi eleme gecesinden  önce hafta içi yayınlanan bölümlerde en çok yıldızı alan yarışmacılar arasından haftanın kraliçesi seçilecek ve toplamda üç kişi korunma altına alınacak. İsim isim kimin kaç yıldız aldığı ve toplamda en çok yıldızı alan ve böylece korunma sağlayarak Cumartesi eleme gecesine avantajlı çıkacak olan yarışmacıların isimlerini bu sayfadan öğrenebileceksiniz.  Sizlere bu yayını canlı anlatım yaparak an ve an sonuçları editör arkadaşlarımız iletecekler. Kesin sonuçlar takribi olarak saat 19:00’da  yayın akışına göre öğrenilebilecek.

İlk olarak podyuma Duygu Cerrahoğlu sunucu konsepti ile jürinin karşısına çıktı. Jüriden yıldız aldı ve toplamda 5 yıldız sahibi oldu.

Emel Özkızıltaş muhteşem yürüyüşüyle poyuma çıktı. Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert tarafından tarz bulundu ve yıldız aldı ve toplamda 3 yıldızın sahibi oldu.

Melisa Şahin podyuma çıktı ve Gülşah ile kavgaya tutuştu.  Şiddetli bir kavganın sonunda jürinin karşısında ve tarz bulunarak yıldız aldı.

Gülay Hançer podyuma çıktı. Tarz bulundu ve yıldız aldı.

Nihan Candan  yeşil bir mini etek ve oduncu gömleği ile çıktı. Jüri kıyafetini beğenmedi ve yıldız alamadı.

Nazlı Hamarat uzun bir elbise ile podyuma çıktı. Yarışmacı kızlar kıyafetini beğendi şimdi jürinin kararı bekleniyor. Kemal Doğulu elinde makas ile elbisenin  etek ucundan kesti.  Tarz bulundu ve yıldız aldı.

Zeynep Öztürk deri bir etek, beyaz bir gömlek ile podyuma çıktı.  Urfa’lı Zeyno şarkısıyla kızlar halay çekmeye başladı.  Jüri Tarz olarak karar verdi ve yıldız aldı.

TV8 Bu Tarz Benim 23 Ocak Cuma   saat 17:39 reklam arasından sonra  yıldız alan yarışmacıları yayınlamaya kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Gülşah Yanaş mini bir elbise ile podyuma çıktı. Tarz bulundu ve yıldız almış oldu.

Nazlı Yayla podyumda. Ve yıldız alarak 5. yıldızına kavuşmuş oldu.

Gökçe Markal siyah beyaz bir elbise ile podyuma çıktı. Jüri beğendi, tarz buldu ve yıldız aldı, toplamda 3 yıldızın sahibi oldu.

Maria Surina podyuma çıktı Üzerindeki abiye elbise çok tepki çekti. Kemal Doğulu’nun eleştirisi karşısında ağlayarak sütüdyoyu terk etti.  Kemal Doğulu ile aralarında tartışma çıktı ve tarih tekerrürden ibarettir, bu yarışmada daha önce bunlar yaşanmıştı zaten.

Bin TL çeki Melisa Şahin aldı. En  çok yıldız alan yarışmacılar ise  Nazlı Yayla Özden Cerrahoğlu 5 yıldız aldı ve üçüncü prenses ise Emel oldu. Nazlı,özden ve Emel korunma altına alınmış oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.