Bu tarz Benimde koruma altına alınan kim oldu 5 aralık

           

Bu Tarz Benim’de 5 Aralık Cuma, haftanın son günü korunma altına alınan kim olacak? 5Aralık 2014 Cuma günü en çok yıldızı alan yarışmacıya taç takılacak ve haftanın prensesi olarak taç takılıp, korunma altına alınmış olacak. 13 kişiyle başlayan yarışmada büyük finale az kaldı, yarın akşam Cumartesi eleme gecesinde bir kişi daha elenecek. Şu anda yarışmada Ayşenur Balcı, Ezgi Baylar, Nurcan-Aycan kardeşler, Gizem Güler ve Özlem Özden bulunuyor ve bunlardan birisi daha yarın akşam Tarz Benim’e veda edecek. Hepsi iddialı, hepsi birbirinden güzel bayanlar 5 Aralık Cuma günü yıldız alabilmek için podyuma çıkmaya başladılar. Sizlere canlı anlatım yaparak en ve an yıldız alan kızların isimlerini bu sayfadan iletmeye devam edeceğiz.

Nur Yerlitaş

Nur Yerlitaş

İlk olarak podyuma Ezgi Baylar çıktı, kalem etek, deri ceket, siyah balıkçıl yaka kazakla jürinin karşısına çıktı.  Bütün jüri üyeleri Ezgi Baylar’ı Tarz buldu ve toplamda 3 yıldızın sahibi oldu.

Ayşenur Balcı siyah gül desenli bir saç bandı ve beyaz bir uzun abiye ile podyuma çıktı. Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu Ayşenur Balcı’yı tarz buldular ve toplamda 3 yıldız sahibi oldu.

Özlem Özden uzun kuyruklu siyah bir abiye ve üstünde yine siyah bir kürk ile podyuma çıktı. Nur Yerlitaş Tarz buldu, İvana Sert beğenmedi, Kemal Doğulu Tarz buldu ve Özlem Özden 2. yıldızını almış oldu.

Gizem Güler siyah yandan yırtmaçlı bir abiye ile podyuma çıktı. Jüri tarz olarak beğenmedi ve Gizem 3 yıldız ile kaldı.

5 Aralık Cuma günü haftanın prensesi olarak Ezgi Baylar taç takarak korunma altına alınmış oldu.

2 Comments

  1. Bence özlem özden elensin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.