Bu Tarz Benim yarışmasından kim elendi?

Bu Tarz Benim yarışmasından kim elendi?

Tarz Benim’den kim elendi? Bu Tarz Benim’den en son kim elendi? Bu Tarz Benim eleme gecesinde kim elendi, Bu Tarz Benim eleme gecesi saat kaçta? Tarz Benim en son elenen, Bu Tarz Benim’de hangi kız elendi? Bu Tarz Benim eleme gecesi sonucu,  Bu Tarz Benim’den kimler elendi? Bu Tarz Benim 18 Ekim kim elendi? Bu Tarz Benim en son bölümde kim elendi? 

bu tarz benim Bu Tarz Benim eleme gecesi sonuçlarını canlı olarak bu sayfadan öğrenebileceksiniz. 18  Ekim Cumartesi 23:15’de canlı anlatım yaparak sizlere an ve an sonuçları bildireceğiz.

Heyecanlı bekleyiş başladı, Bu Tarz Benim eleme gecesi 18 Ekim Cumartesi gecesi saat 23:15’de başlayacak.  13 bayan yarışmacıyla başlayan moda giyim yarışmasında bu gece bir kişi daha veda edecek. Geçen hafta süpriz bir şekilde Sara elenmişti, ondan önce de Buse Daoğanay Tarz Benim yarışmasına veda etmişti.  Bu hafta korunma altına alınan Ezgi ve Ayşegül için elenme heyecanı yok.  Ama diğer yarışmacılar Özlem, Ayşenur, Tuğçe Nur ve ikizler Aycan-Nurcan için çok heyecanlı bir gece olacak gibi görülüyor. Elenen yarışmacı yüz bin liralık ödülü de kaybetmiş olacak.

Bu geceki Tarz Benim yarışmasının süpriz konuğu Mustafa Topaloğlu olacak ve sosyal medyada çokça sözü edilen “geri zekalı sevgilim” şarkısını  seslendirecek ve yine Doğukan Manço ve arkadaşları da geceye moral aşılamaya çalışacak.  Show TV’de gündüzler saat 15:45’de her gün yıldız alabilmek için farklı kostümler giyen yarışmacı bayanlar arasında ki kavgalarda sosyal medyanın günlük konusu haline geldi.

Muhtemel olarak bu hafta elenmeye en yakın aday yine Özlem Özden olacak fakat Nur Bozar’ın da diğer yarışmacı kızlardan veto yiyeceği kesin gözüyle bakılıyor olsa da Tarz Benim  süprizlere açık bir moda giyim yarışması. Jüri kararları her an değişebiliyor, hiç beklenmedik bir şekilde farklı bir isim yarışmaya veda edebiliyor. Buna en güzel örnek ise bence Buse Doğanay’ı gösterebiliriz.

Bu gece saat 23:15’de  Bu Tarz Benim canlı anlatım  ve sonuçları  bu sayfada sizlerle olacak. Melek Balkan ve Nur Bozar arasında jüri tercih yapıyor, reklam arası oldu sanırım 5 dakikaya elenen isim belli olacak.

Bu Tarz Benim yarışmasında bu hafta Melek Baykal  elendi. 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 46 defa

Kategori: Magazin

Yayınlanma Tarihi: 18 Ekim 2014

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.