Bu Tarz Benim Özlem podyumda düştü ve ağladı

           
Bu Tarz Özlem podyumda ağladı

Bu Tarz Özlem podyumda ağladı

Show Tv’de ilgiyle izlenen Bu Tarz Benim yarışmasının son bölümünde Özlem’e yine çok ağır eleştiriler yapıldı. Özlem en son dayanamayarak podyumda fenalık geçirdi. Özellikle Nur sürekli olarak hakarete varan eleştirilerde bulunuyor. Özlem 33 yaşında ve güzel kızlar arasında bence tarz olarak yerini koruyor. Buse Doğanay’ın elenmesinden sonra Tarz Benim yarışmasında 10 yarışmacı tarz olup 100.000 lira ödülü alabilmek için kıyasıya bir mücadele veriyorlar.  Yarışmacı sayısının 10 kişi kalması nedeniyle koruma altına alınacak yarışmacı sayısı da iki ye düştü.

Bu Tarz Benim yarışması hafta içi gündüz kuşağında yayınlanıyor ve hafta sonu Cumartesi akşamları da final yaparak bir yarışmacıyı eliyor. Yarışmanın başından beri kızlar kendi aralarında sürekli tartışıyor, eleştiri dozunu çok yüksek tonajda kullanıyorlar. Benim gözlemim özellikle Özlem tek başına yarışmada tarz olmak için uğraşıyor ve yaşları genç olan diğer güzel kızlar ise onun yarışmadan elenmesi için baskı yapıyorlar. Yine bence 33 yaşında bir kadın olarak Özlem hepsine fark atacak şekilde tarz bir kadın.  Jüri  üyeleri İvana Sert, Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş ise yarışmacılara giydikleri kostümler için not veriyorlar. Podyumda şu anda Ezgi Baylar var ve yarışmacılar eleştirilerine başladı bile. Ayşegül Doğan ve Özlem arasında yine kavgaya varan tartışmalar yaşanıyor. Leopar desenli pantolonu Özlem hiç beğenmedi.

Yeni yarışmacı Zeynep podyuma çıkacak. Londra’da yaşıyor, sunucu olarak çalışıyormuş.  Bu Tarz Yarışmasını Zeynep  salsa latin dansı ile podyumda büyük beğeni kazandı ama yinede yıldız alamadı.

Özlem Özden podyuma çıktı mini bir kostüm ve yarım botla bomba gibi sahnede yerini aldı. Şimdi eleştiri bombardımanı başlayacak, Ayşegül başladı bile “niye eteklerini çekiştiriyorsun” diyerek başladı bombalamaya.  Sara’da aynı şekilde Özlem’e resmen yorum yapmıyor saldırıyor. Yarışmacı kızlar çok üstüne gidiyor resmen tahrik ediyorlar, özellikle Ayşegül sanki bu şekilde prim yapma peşindeymiş gibi bir hali var. Tuğçe’de aynı üstündeki elbisenin kurukafası gibisin dedi. Şiddetli tartışmalar sonrası jüri üyelerinin karşısına geçti. İvana Sert beğenmedi, Kemal Doğulu’da yorum yapmadı, Nur Yerlitaş tansiyonuna bakıyor, Özlem  “gelen vurdu giden vurdu” şarkısına playback yaptı. Bu Tarz Benim yarışmasında şimdi oyunculuk provası yapıyor ve yerlerde ağlıyor. Jüri topluca tarz değilsin dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.