Bu Tarz Benim korunma altındakiler

Öykü Serter

Öykü Serter

Bu Tarz Benim’de korunma altına alınanlar, Tarz Benim’de en çok yıldız alanlar, Bu Tarz Benim 17 Ekim korunma kazananlar, Bu Tarz Benim’de korunma sağlayan kim oldu 17 Ekim, Bu Tarz Benim Cuma günü yıldız alanlar, Bu Tarz Benimde bu hafta kim korunma altına alındı?

Sunuculuğunu Öykü Serter’in yaptığı ve jürisinde Kemal Dogulu, İvana Sert ve Nur Yerlitaş’ın yaptığı Bu Tarz Benim yarışması Show TV’de reytingi rekorları kırmaya devam ediyor. Hafta içi her gün gündüz kuşağında tarz olmak için giyinen, makyaj yapan adeta bir güzellik yarışmasına dönen moda giyim yarışmasında bu gün korunma altına alınan iki isim belli olacak. Korunma altına alınan bu iki isim yarın akşam yani Cumartesi eleme gecesinde korkusuz bir gün yaşayacak çünkü, o iki isim elenmeyecek. Bu Tarz Benim yarışmasında korunma altına alınan isimleri canlı olarak sizlere bu sayfadan bildireceğim.

Bu Tarz Benim 17 Ekim Cuma günkü program başladı. Kemal Dogulu Tuğçe ile dünkü yaşanan gerginlik için yumuşatıcı bir konuşma yaptı. Bu Tarz Benim yarışmasında bu gün sevinçli bir ortam yaşanıyor. Yarışmacı kızlar ile jüri arasında sıcak diyaloglar yaşanıyor ve hep birlikte şarkı söylüyorlar.

Tuğçe Ergişi ilk yarışmacı olarak podyuma çıktı.  Henüz 1 yıldızı olan Tuğçe’nin işi biraz zor gibi görülüyor.  Tuğçe tarz seçildi ve iki yıldızın sahibi oldu. Şimdi Ezgi Baylar sahnede yıldız almak için uğraşacak. Ezgi bu hafta en fazla yıldız alanlardan birisi, bu günde tarz seçilirse %90 korunma altına alınan ilk isim olacak. Kırmızı elbise ile İvana Ve Kemal tarafından çok beğenildi, Nur Yerlitaş’ta biraz dekoltesin dese de Ezgi Baylar Tarz seçildi ve yarın akşamki Bu Tarz Eleme gecesinin korunma altına alınan ilk isimi oldu gibi bir şey. Ayşegül siyah bir abiye  ile podyuma çıktı şahsen ben beğendim, bakalım ne olacak. Ayşegül’de tarz seçildi ve 4 yıldız  sahibi oldu. Ayşenur Balcı podyuma çıktı siyah mini bir elbise ve gözlerinde maske ile jürinin karşısına çıktı. Jüri Ayşenur Balcı’yı bu gün pek beğenmedi ve tarz seçilmedi. Özlem Özden  Kırmızı bir ceket yine mini etek ve ışıl ışıl jürinin karşısına çıktı. Nur Yerlitaş Özlem’i hiç beğenmedi ve “hadi ağla” dedi ve Özlem’i şaka da olsa ağlattı. Özlem’e yıldız da yok tarz da yok. Sıra olay kadın Nur Bozar’da ve podyuma çıktı beyaz bluz ve haki yeşili  etekle jürinin karşısında. Nur Bozar Yıldızı alamadı. Gizem Güler  göbeği açık beyaz bluz ve uzan bir etekle podyuma çıktı. Gizem ve Nur Bozar arasında şiddetli bir tartışma şu anda herkesin gözü önünde yaşanıyor. İyi başlayan yarışmaya yine kavga damgasını vurdu. Gizemin göbeğinde ki hızma da ekranlara geliyor ve çekici bir görüntü oluşuyor.  Gizem Güler’de yıldız aldı. Aycan Nurcan Şencan kardeşler podyuma çıktı. Jüri beğenmedi Aycan Nurcan kardeşler de yıldız alamadılar. Son yarışmacı Melek Balkan sarı bir elbise ile jürinin karşısında.  Melek Balkan’da jüriden yıldız alamadı.

Bu Hafta korunma altına alınan isimler Ezgi ve Ayşegül oldu. 

Yazar: kaRnaK

Görüntüleme: 129 defa

Kategori: Genel, Magazin

Yayınlanma Tarihi: 17 Ekim 2014

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.